Historia związku Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego to praktycznie gotowy materiał na scenariusz filmowy. Wszystko jednak wskazuje na to, że po wielu wzlotach i upadkach aktorską parę czeka w końcu upragniony happy end rodem z hollywoodzkiej komedii romantycznej. Choć w ostatnim czasie zakochani wyraźnie stronili od dzielenia się szczegółami ze swojego życia prywatnego, to i tak nie udało im się zachować w tajemnicy informacji o zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniu, które rozpocznie zupełnie nowy etap w ich związku. Joasia i Antek już niebawem biorą ślub!

Joanna Opozda przygotowuje się do ślubu. Wybrała już makijażystę

Wieść o tym, że gwiazda serialu Pierwsza miłość i syn Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej planują zalegalizować swój związek gruchnęła w mediach kilka tygodni temu. Redakcja jednego z poczytnych serwisów plotkarskich dowiedziała się, że aktorka, która na początku lipca skończyła 33 lata, wyprawiła huczną imprezę urodzinową połączoną z... wieczorem panieńskim.

Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni - donosił informator Pudelka.

Jakby tego było mało, do sieci wyciekło również zdjęcie ślubnego zaproszenia. Co ciekawe, brzmi ono jak zapowiedź spektaklu. Wynika też z niego jasno, że para ma w planach zawrzeć ślub kościelny.

Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem „A potem żyli długo i szczęśliwie”. Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie - czytamy.

Fakt, że Joanna Opozda i Antek Królikowski faktycznie biorą wkrótce ślub potwierdził też doskonale znany w celebryckich kręgach wizażysta Harry Jefferson. Z wpisu na jego oficjalnym fan page'u dowiadujemy się, że to właśnie on będzie wykonywał ślubny makijaż panny młodej.

To oficjalne! Robię makijaż na ślub dla mojej kochanej Joanna Opozda! Uwielbia #blask, który zawsze tworzymy razem, ponieważ jej glamour wygląda tak tutaj. Jak myślisz, jaki makijaż zrobimy na jej ślub? Czy powinna wyglądać bardziej efektownie czy bardziej naturalnie? Dajcie znać! - zdradził.

Antek Królikowski potwierdza poważne zamiary wobec Joanny Opozdy

O tym, że miłość w związku aktorskiej pary kwitnie, a zakochani rzeczywiście są już dawno po słowie, mogliśmy się przekonać podczas odbywającego się w dniach 23-25 lipca w Kudowie Zdroju Festiwalu CZ-PL im. Pawła Królikowskiego.

Bardzo się cieszę, że tu jesteśmy. Chciałbym tylko jeszcze trochę prywaty pod koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz. Nie może być z nami, bo pracuje w Warszawie. Pozdrawiam, Asiu! Kocham Cię, do zobaczenia! - powiedział ze sceny Antek, co zarejestrowały kamery.

Ślub Opozdy i Królikowskiego - kiedy i gdzie się odbędzie?

Z informacji, które krążą po mediach, wynika, że ceremonia zaślubin Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ma odbyć się już na początku sierpnia. Udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że wesele pary z udziałem członków najbliższej rodziny i przyjaciół ma mieć miejsce w restauracji położonej około 20 kilometrów od centrum Warszawy.

Myślicie, że Asi i Antkowi uda się zachować pozostałe szczegóły ślubu w sekrecie przed mediami i fanami?

Zobacz także: