O Maude Apatow zrobiło się głośniej dzięki serialowi „Euforia”, w którym gra Lexi Howard. Widzki oraz widzowie hitowej produkcji HBO bardzo polubili tę bohaterkę (szczególnie w drugim sezonie), jak również docenili talent młodej aktorki, a prywatnie córki Judda Apatowa i Leslie Mann. Teraz chętnie obserwują jej poczynania zawodowe i nie tylko. Ostatnio gwiazda dołączyła do obsady „Little Shop Of Horrors" w nowojorskim Westside Theatre, a następnie pojawiła się na wydarzeniu promującym musical w stylizacji, która od razu zwróciła naszą uwagę. Maude Apatow założyła sukienkę od polskiej marki i absolutnie zachwyciła. 

Maude Apatow, czyli gwiazda serialu „Euforia” założyła sukienkę od polskiej marki

Maude Apatow pojawiła się na wspomnianym evencie w skórzanej sukience midi w przepięknym odcieniu malinowego różu. Ma ołówkowy krój i została uzupełniona o zdobienie w kształcie róży połączone z wiązaniem na szyi. Do tego zmysłowo odsłania plecy. To projekt Magdy Butrym, czyli polskiej projektantki, której propozycje podbiły serca wielu topowych gwiazd, modelek, celebrytek i nie tylko. Sukienka, którą założyła Maude Apatow, nadal jest dostępna w sklepie online. I to w dwóch wersjach kolorystycznych – we wspomnianym różu oraz klasycznej czerni. Obie zachwycają. Niestety cena tego modelu nie należy do najniższych – wynosi 9200 zł. 

Kreacja od polskiej projektantki „robi” cały look. Dlatego nie potrzebuje wielu elementów dodatkowych, by wyglądać dobrze. Wręcz przeciwnie, o czym doskonale wie Mimi Cuttrell, czyli stylistka współpracująca z gwiazdą serialu „Euforia” i osoby odpowiedzialne za jej make-up i fryzurę. Maude Apatow zestawiła sukienkę zaprojektowaną przez Magdę Butrym z czarnymi szpilkami oraz minimalistyczną biżuterią. Do tego zdecydowała się na subtelny makijaż z efektem glow. Podkreśliła swoje piwne oczy za pomocą cienkich – otaczających je kresek, a włosy pozostawiła rozpuszczone. Nie przesadzimy, jeśli określimy ten look jako bezbłędny. Zdjęcia aktorki możecie zobaczyć w naszej galerii (na dole strony). 

Maude Apatow i inne gwiazdy uwielbiają tę projektantkę z Polski

Maude Apatow to jedna z wielu topowych gwiazd, które noszą ubrania i akcesoria projektowane przez Magdę Butrym. W rzeczach od Polki właściwie regularnie pojawia się Hailey Bieber. Noszą je również członkinie klanu Kardashian-Jenner, na czele z Kim Kardashian, która w przeszłości przyczyniła się w pewnym stopniu do wypromowania ich poza granicami kraju. Na Glamour.pl pisałyśmy również o Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Rihannie czy Lady Gadze w kreacjach z metka made in Poland.