Choć na planie „50 twarzy Greya” nie miał zbyt wiele do ukrycia, w prawdziwym życiu jest raczej dyskretny i nie chwali się swoją prywatnością. Nawet jeśli na swój profil na Instagramie wrzuci czasem zdjęcie, jak gra w „Twistera”, na pianinie albo pozuje przebrany za dziewczynkę (albo za smoka) w dziecięcym pokoju, widać na nim głównie jego. Swojej rodziny nie pokazuje. Tym większe było nasze zdziwienie, gdy z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Jamie Dornan pokazał w social mediach zdjęcie swojej żony – Amelii Warner oraz ich trzech córeczek: Dulcie, Elvy i Alberty.

Jamie Dornan pokazał zdjęcie żony i córeczek

Bez tej ekipy jestem tylko marnym pyłem – tak – w wolnym tłumaczeniu – Jamie Dornan napisał pod zdjęciem żony i ich dzieci. Na końcu dodał zielone serduszko i hasztag #internationalwomensday (z małą literówką, ale wybaczamy). „Co za ekipa” – pisano mu w komentarzach, zostawiając pod fotografią jeszcze więcej serc. Mimo że na zdjęciu nie widać zbyt wiele. Jeśli liczyliście więc, że zobaczycie twarze dziewczynek, musimy was rozczarować, ale i tak fotka jest naprawdę urocza. Przedstawia córeczki aktora, gdy radośnie idą z mamą za rękę. A widzimy je sfotografowane od tyłu (zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się). 

Na szczęście to, jak wygląda żona Jamiego Dornana nie jest tajemnicą. Bo choć nie robi tego zbyt często, aktorowi udało się kilkukrotnie pojawić z nią na ściankach przy okazji imprez branżowych. Tak było choćby w przypadku premiery jego filmu „Belfast”. Przegapiliście to? Zdjęcia z wydarzenia także znajdziecie w naszej galerii. 

Jamie Dornan i Amelia Warner – historia związku

Jamie Dornan i Amelia Warner – angielska aktorka i piosenkarka – małżeństwem są od 2013 roku. Zanim stanęli na ślubnym kobiercu byli ze sobą 3 lata (poznali się w roku 2010). Wcześniej aktor przez dwa lata spotykał się z... Keirą Knightley! (to właśnie jej zawdzięcza rolę w „Marii Antoninie”, a tym samym początek filmowej kariery). 

Pierwsza córeczka Jamiego Dornana i Amelii Warner, Dolcie, przyszła na świat niedługo po ich ślubie, bo jeszcze w 2013 roku. Trzy lata później urodziła się Elva, a w lutym 2018 roku para powitała na świecie swoją trzecią córeczkę, Albertę. Nie ulega wątpliwości, że stanowią bardzo szczęśliwą rodzinę, na co najnowsze zdjęcie jest najlepszym dowodem.

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.