Tegoroczna gala Kobieta Roku Glamour za nami. To wyjątkowy wieczór, który zostanie w naszej pamięci na długo! W 2021 roku kapituła wyróżniła Monikę Brodkę (w kategorii Styl), Martę Lech-Maciejewską (Biznes), Sandrę Drzymalską (Popkultura) oraz Mery Spolsky (Misja). Statuetkę w kategorii Ikona otrzymała Kayah. Mężczyzną Roku Glamour 2021 został Andrzej Piaseczny. Nagroda specjalna Glamour x Obsessive – Sexy to stan umysłu trafiła do Gabi Drzewieckiej. Natomiast czytelniczki oraz czytelnicy Glamour.pl wyróżnili Jagnę Niedzielską w kategorii E-aktywizm. Na uroczystej gali, która po raz pierwszy odbyła się w warszawskiej Fabryce Norblina, pojawiło się wiele rodzimych gwiazd. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z czerwonego dywanu. 

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2021

Na gali Kobieta Roku Glamour 2021 nie mogło zabraknąć topowych gwiazd, jak również influencerek / influencerów. Wśród nich laureatki, a także osoby nominowane we wszystkich kategoriach.Na czerwonym dywanie pojawili się też Ralph Kamiński, który współprowadził tegoroczne wydarzenie i Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną, Ofelia, Natalia Nykiel, Jan Wieteska, Zuza Kołodziejczyk, Katarzyna Dąbrowska oraz Magdalena Lamparska. Tego wieczoru gościnie, jak również goście zaprezentowali spektakularne kreacje od polskich i zagranicznych marek. 

Gala Kobieta Roku Glamour 2021: relacja

Gala Kobieta Roku Glamour 2021 rozpoczęła się od wyjątkowego występu Natalii Przybysz. Następnie na scenie pojawili się Katarzyna Dąbrowska oraz Ralph Kamiński, którzy prowadzili tegoroczną edycję wydarzenia. Co więcej, to także redaktorka naczelna magazynu GLAMOUR i popularny wokalista wręczali nagrody laureatkom w poszczególnych kategoriach, a także laureatowi nagrody dla Mężczyzny Roku Glamour 2021. Podobnie jak w latach poprzednich, piękne, a zarazem charakterystyczne statuetki ufundowała firma Apart. Pełną relację z wczorajszego wieczoru możecie znaleźć w naszej galerii, a także na naszym oficjalnym profilu na Instagramie, czyli @glamourpoland. Mamy dla was mnóstwo zdjęć!