Gwyneth Paltrow podzieliła się zdjęciem z dziećmi. 19-letnia Apple i 17-letni Moses z okazji świąt wybrali się z mamą na pizzę. So cool.

Gwyneth Paltrow na zdjęciu z dziećmi, Apple i Mosesem

Wielkanocny weekend w Nashville – napisała pod serią zdjęć z weekendu Gwyneth Paltrow. Aktorka spędziła go z dziećmi, 19-letnią Apple i 17-letnim Mosesem. Rodzina odpoczęła z dala od blasku fleszy. Na zdjęciach widzimy, że czas upłynął im pod znakiem błogiego lenistwa i jedzenia pyszności określanych mianem comfort food. Szczególną uwagę zwróciła fotografia, na której Gwyneth, Apple i Moses jedzą pizzę w całkowicie casualowych lookach.

Wielu obserwatorów aktorki złożyło jej świąteczne życzenia, inni (tradycyjnie już) zwrócili uwagę na podobieństwo Apple do mamy i Mosesa do taty, z którym nie możemy się nie zgodzić.

Apple wygląda jak Ty!

Moses naprawdę wygląda jak jego ojciec,

Masz niesamowite dzieci,

Wszyscy jesteście piękni – czytamy w komentarzach pod serią zdjęć.

Zobacz także:

instagram.com/gwynethpaltrow/

Dzieci Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina. Czym zajmują się Apple i Moses Martin?

Gwyneth Paltrow i Chris Martin byli małżeństwem w latach 2003-2016. Ich pierwsze dziecko, córka Apple Martin (a właściwie Apple Blythe Alison Martin) urodziła się 14 maja 2004 roku. Dwa lata później, 8 kwietnia 2006 roku na świat przyszedł syn pary, Moses Martin (Moses Bruce Anthony Martin). Po rozwodzie rodziców (który określali pokojowym rozstaniem) dzieci pary zamieszkały z mamą, nie tracąc jednocześnie dobrego kontaktu z ojcem.

Dzieci Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina raczej unikają rozgłosu. Apple czasami towarzyszy mamie podczas pokazów mody, czy promocji tworzonych przez nią produktów, ale niechętnie wypowiada się publicznie.