Gwyneth Paltrow dość często publikuje prywatne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, a co za tym idzie – zdjęcia z dziećmi. Teraz znowu zdecydowała się pokazać nam swoją córkę, 19-letnią Apple Martin. Obydwie naturalne, dziewczęce i w pasujących stylizacjach, wyglądają przepięknie. Nic zatem dziwnego, że wzbudziły zachwyt wśród obserwujących założycielki Goop.

Gwyneth Paltrow i Apple Martin zachwycają na wspólnym zdjęciu

Gwiazda udostępniła post z serią zdęć OOTD, czyli stylizacji z każdego dnia. Na jednym z nich pozuje ze swoją 19-letnią córką. Nie wspominamy już o tym, jak dziewczyny są do siebie podobne, ale musimy przyznać, że wyglądają ślicznie i uroczo. Widać też, że świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

gwynethpaltrow / instagram

Obydwie pokazały się w stylizacjach o tej samej estetyce – cottage girl. Gwyneth ma na sobie białą koszulę z bufkami i materiałowe krótkie spodenki w zieloną kratę. Apple natomiast, postawiła na ażurową sukienkę i plecioną torbę. Zarówno mama, jak i córka założyły te same buty – słynne kalosze marki Hunter w odcieniu ciemnej zieleni. Wygląda też na to, że 19-latka i 51-latka nie mają makijażu. Kochamy je w takim wydaniu!

Apple Martin – kim jest córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina

Apple Martin urodziła się w 2004 roku i jest owocem (byłego już) małżeństwa Gwyneth z wokalistą Coldplay’a – Chrisem Martinem. Byli zakochani mają jeszcze syna, 17-letniego Mosesa.

O Apple nie wiemy zbyt dużo. Pomimo znanych rodziców, nastolatka dba raczej o swoją prywatność. Nie jest na przykład dostępna na Instagramie. Po raz pierwszy publicznie mogliśmy zobaczyć ją na pokazie Chanel, gdzie pojawiła się jako gościni. Przepięknie wyglądała w tweedowym komplecie w kratkę. Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć w artykule poniżej.

Zachwyciła też w sukni swojej mamy z rozdania Oscarów w 2002 roku.

Zobacz także: