Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami. Jak dotąd zakupy ubrań i dodatków mogliśmy robić jedynie online. Ale wkrótce może się to zmienić. Wczoraj pisałyśmy o tak zwanych „4 etapach powrotu do normalności”. Według planu rządu, w trzecim etapie zostaną otwarte galerie handlowe, a wraz z nimi sklepy odzieżowe i nie tylko. Nie znamy dokładnej daty otwarcia centrów handlowych, ponieważ jest ona uzależniona od stopnia zaawansowania pandemii oraz liczby chorych. Jednak klienci H&M będą mogli zrobić zakupy stacjonarne już teraz. Jak to możliwe? Przedstawiciele skandynawskiej sieciówki zdecydowali się na otwarcie kilku sklepów stacjonarnych, które znajdują się poza centami handlowymi.

H&M otwiera wybrane sklepy stacjonarne! Znamy ich adresy i godziny otwarcia

H&M otwiera sklepy stacjonarne w Katowicach, Sopocie, Wrocławiu i Zakopanem. Dokładne adresy znajdziecie poniżej. Sklepy będą czynne w godzinach 11:00-19:00 i (jak czytamy w poście na oficjalnym profilu H&M na Facebooku) ich działanie zostanie podporządkowane zaleceniom Ministerstwa Zdrowia oraz Inspekcji Sanitarnej. Wszyscy klienci sklepów stacjonarnych H&M są zobowiązani do zakrywania ust i nosa. Co więcej, przy wejściu do każdego z tych salonów będą czekały na nich jednorazowe rękawiczki, a także płyny do dezynfekcji rąk. Niezwykle ważne jest również to, aby wszyscy klienci zachowywali odpowiedni dystans i wybierali płatności bezgotówkowe.

Otwarte sklepy H&M:

Katowice - ul. Stawowa 9,
Zakopane - ul. Krupówki 49,
Wrocław - ul. Świdnicka 7,
Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57

 

H&M planuje otwarcie kolejnych sklepów. Na razie nie wiadomo jednak, o które oddziały chodzi – wszystkie informacje mają pojawiać się na bieżąco na Facebooku, jak również na oficjalnej stronie internetowej marki. Stay tuned!

Kolekcja H&M Conscious Exclusive 2020 już w sprzedaży. A w niej – rewelacyjny zestaw do chodzenia po domu! >>>