Kolekcje H&M, które powstają we współpracy z luksusowymi markami już od kilkunastu lat, począwszy od 2004 roku i projektów przygotowanych dla szwedzkiej sieciówki przez Karla Lagerfelda, to zawsze ogromne wydarzenia. I nie mamy tutaj na myśli tylko tego, że zawsze wiąże się to z wyjątkowym pokazem, przyciągającym ludzi ze świat mody i show-biznesu, ale przede wszystkim zainteresowanie, jakim te kolekcje cieszą się wśród klientów. Wystarczy tylko spojrzeć na przykład naszego kraju, gdzie kolekcje H&M z projektantami dostępne są jedynie w dwóch sklepach - na ul. Marszałkowskiej w Warszawie i w Galerii Krakowskiej w Krakowie. Pod tymi salonami od wczesnych godzin powstaje niekończąca się kolejka, a niektóre z modeli znikają z półek czy z wieszaków z prędkością światła. Czy tak będzie i w tym roku? Zapewne tak, gdyż tym razem swoje trzy grosze do historii współpracy H&M z brandami premium dołożył Jeremy Scott, czyli dyrektor kreatywny Moschino. Fanów tej marki (nie tylko) w naszym kraju nie brakuje, a ci najwierniejsi już teraz mogą zaplanować na co wydadzą mniejsza lub większą część swojego budżetu. W sieci pojawił się właśnie lookbook kolekcji H&M x Moschino. Co w nim znajdziemy? Moschino x H&M: Kim jest Jeremy Scott, który zaprojektuje nową kolekcję dla szwedzkiego giganta? >>>

H&M x Moschino - lookbook

Nawet, jeżeli nie należycie do fanów estetyki proponowanej przez Jeremy'ego Scotta w Moschino, patrząc na efekty jego kolekcji dla H&M raczej nie będziecie zaskoczeni. W listopadzie do sprzedaży w wybranych sklepach stacjonarnych i online trafią modele, które jakby gdzieś już kiedyś widzieliście i bynajmniej nie jest to nic odkrywczego. Jak zwykle, sporo się dzieje - jest mnóstwo nadruków, detali, błysku, skóry i mocnych kolorów. Jeremy Scott ponownie sięgnął po motywy rodem z kreskówek. Tym razem, zamiast bohaterów Looney Tunes, mamy Kaczora Donalda, Daisy,  psa Pluto i oczywiście Myszkę Miki. Są złote łańcuchu - o te prawdziwe i te nadrukowane, denim i sztuczne kolorowe futra. Jeśli chodzi o konkretne fasony, to mamy tutaj cały przekrój garderoby, począwszy od bielizny po okrycia. Są t-shirty, bluzy, spodnie, spódnice, sukienki, a także detale. Już teraz możecie zdecydować, czy zapolujecie na torebkę, buty, a może czapkę Moschino. Chyba że postanowicie, że tym razem zakupy zrobicie nie dal siebie, a dla swojego pupila. Tak, w kolekcji H&M x Moschino pojawiły się również projekty dla psów. Jesteśmy przekonani, że jeśli Wasz Burek jest zwolennikiem kubraczków, nie pogardzi projektem od Jeremy'ego Scotta.

Kolekcja H&M x Moschino - ceny, data premiery

Nie znamy jeszcze cen poszczególnych elementów z kolekcji H&M x Moschino, ale może być pewni - gdy tylko je poznamy, poinformujemy Was o tym niezwłocznie. Możemy Wam obiecać, że będzie to miało miejsce jeszcze przed premierą kolekcji zaprojektowanej przez Jeremy'ego Scotta dla szwedzkiej sieciówki, czyli przed 8 listopada. Stay tuned!