Justin Bieber i Hailey Bieber to obecnie jedno z najbardziej znanych małżeństw w amerykańskim show-biznesie. Ich historia pokazuje, że droga do zaślubin nie zawsze jest usłana różami, ale wzloty i upadki są potrzebne, by zbudować coś trwałego. Nie od dziś wiadomo, że para ma na swoim koncie kilka gorszych momentów spowodowanych m.in. zdrowiem psychicznym kanadyjskiego muzyka. Dotychczas zakochani stawiali jednak czoła wszystkim przeszkodą, idąc przez życie ramię w ramię.

W ostatnim czasie w sieci pojawiły się plotki na temat rozstania 30-letniego artysty i 27-letniej modelki. Podejrzenia o kryzysie w małżeństwie zostały podjudzone przez ojca Justina, który pod koniec lutego zamieścił niepokojący wpis na jednym z portali społecznościowych. „Proszę pomódlcie się za Justina i Hailey, by towarzszyła im mądrość, bezpieczeństwo i by byli bliżej Pana”. Sytuacji pary nie poprawiał fakt, że modelka nie uwzględniła ukochanego w poście opublikowanym na Instagramie w Walentynki. „Czy oni serio biorą rozwód?” – zastanawiają się fani. Hailey ma dosadną odpowiedź na to pytanie.

Hailey Bieber stanowczo odpowiada na plotki o rozwodzie z Justinem Bieberem

1 marca Justin Bieber świętował swoje 30. urodziny. W mediach społecznościowych tego dnia nie brakowało licznych wpisów z życzeniami dla kanadyjskiego muzyka. Fani i fanki zauważyli/ły jednak, że do gratulacji nie dołączyła sama... żona wokalisty. Dla wielu był to definitywny sygnał, że obecnie w małżeństwie Bieberów nie jest kolorowo.

Spekulacje na temat rozwodu trwały jednak krótko. 2 marca modelka zamieściła na Instagramie serię zdjęć i uroczych filmików z ukochanym. Szczególną uwagę przykuwa jednak opis, który dosadnie daje do zrozumienia, że małżeństwo gwiazd ma się naprawdę dobrze.

Słowa nigdy nie będą w stanie tak naprawdę opisać tego, jak piękną osobą jesteś. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie… miłości mojego życia, na całe życie – napisała na Instagramie Hailey, tym samym rozwiewając wszelkie plotki na temat rozstania pary.

Hailey Bieber i Justin Bieber – historia związku

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ta piękna i zdolna para poznała się… ponad dekadę temu! Przez te wszystkie lata sporo się wydarzyłoIch pierwsze wspólne zdjęcia pochodzą z lutego 2011 roku. To właśnie wtedy 14-letnia wówczas Hailey i jej sławny tata, aktor Stephen Baldwin, spotkali się z 16-letnim wówczas Justinem Bieberem w Nowym Jorku, za kulisami, podczas oficjalnej premiery filmu biograficznego o Bieberze, pod tytułem „Never Say Never”. Hailey Baldwin, jeszcze nastolatka, na zdjęciu wydaje się dość onieśmielona. Pamiętajmy, że były to czasy, gdy Bieber był już wielką gwiazdą, o której zresztą nakręcono film. Kto by pomyślał, że to spotkanie to początek wspaniałej miłosnej historii, której finał wszyscy już dziś znają.

Para zaręczyła się w lipcu 2018 roku na Bahamach. Ślub odbył się natomiast we wrześniu 2019 roku i do dziś uważany jest za jedną z najlepszych ceremonii tego stulecia.

 

Zobacz także: