W ubiegły weekend odbyła się 2. edycja Academy Museum Gala, która przyciągnęła tłumy znanych osób w spektakularnych kreacjach od topowych projektantów i projektantek. Wśród nich m.in. Julia Roberts, Lily Collins, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz-Beckham, Joe Jonas i Sophie Turner czy Kaia Gerber. Natomiast niekwestionowanymi gwiazdami wydarzenia organizowanego w Los Angeles zostały Hailey Bieber i Selena Gomez. W niedzielny wieczór światło dzienne ujrzało ich wspólne zdjęcie, które (w obliczu domniemanego konfliktu) rozgrzało internet do czerwoności.

Hailey Bieber i Selena Gomez – co je łączy? Domniemany konflikt 

Według wielu osób, Hailey Bieber i Selena Gomez (łagodnie rzecz ujmując) nie przepadają za sobą. Przypomnijmy, że jedna z najpopularniejszych modelek na świecie jest żoną Justina Biebera, który w przeszłości spotykał się z topową wokalistką i aktorką. Jednak tamten związek nie przetrwał, a główni zainteresowani całą sprawą podobno wszystko sobie wyjaśnili. Niemniej jednak w stronę Hailey Bieber przez lata padały oskarżenia ze strony fanek i fanów Seleny Gomez, według których to przez nią rozpadła się wspomniana relacja. 

Ostatnio 25-latka gościła w podcaście „Call her daddy” i opowiedziała o początkach znajomości z kanadyjskim piosenkarzem. Przyznała, że gdy zaczęli się spotykać, Justin Bieber nie był w innym związku. Niestety jej wyznanie nie przekonało wszystkich. Krzywdzące komentarze nie ustały. Natomiast fanki oraz fani Seleny Gomez stwierdzili, że prawda wyjdzie na jaw dopiero po premierze filmu dokumentalnego „Selena Gomez: My Mind & Me”, nad którym pracowano przez około sześć (!!!) lat. 

Cóż, dziewczyny prawdopodobnie uznały, że nie ma sensu dłużej czekać. Przy okazji Academy Museum Gala 2022 pokazały, jakie relacje łączą je naprawdę.  

Hailey Bieber i Selena Gomez pozują do wspólnego zdjęcia!

Plot twist – napisał Tyrell Hampton pod fotografią, która wczoraj została opublikowana na jego profilu na Instagramie. Możecie ją zobaczyć także poniżej. Fakt, że Hailey Bieber i Selena Gomez stanęły razem przed obiektywem aparatu, zaskoczył wiele osób, w tym – z całą pewnością – hejterki oraz hejterów, którzy do niedawna utrzymywali, że modelka „ukradła” Justina Biebera autorce takich hitów jak „Love You Like a Love Song”, „It Ain't Me” czy „Wolves”. 

Wszyscy jesteśmy świadkami historii – czytamy pod zdjęciem, które momentalnie obiegło cały (wirtualny) świat. 

Wspólne zdjęcie Hailey Bieber i Seleny Gomez to dowód na to, że łączą je całkiem dobre relacje, a sisterhood istnieje w prawdziwym życiu. Obie sprzeciwiają się publikacji krzywdzących komentarzy w sieci. Skutecznie zamknęły usta hejterom i hejterkom. A przynajmniej mamy taką nadzieję.