Hailey Bieber to jedna ze współczesnych ikon stylu, która zachwyca nie tylko niezapomnianymi kreacjami z czerwonego dywanu, ale także codziennymi zestawami, które nawet jeżeli składają się z najprostszych elementów garderoby, to robią wrażenie. W szafie modelki nie brakuje klasyków w postaci jeansów, bluz dresowych, kolarek czy prostych płaszczy. Te ostatnie fashionistka upodobała sobie zwłaszcza w jednym konkretnym wydaniu – w wersji oversize. Obszerne okrycia wierzchnie nosi najczęściej rozpięte, choć nie tylko tak. Modele z jej szafy łączy głównie luźny fason, ale jest jeszcze jedna zasada, której Hailey Bieber trzyma się podczas zakupu kolejnego okrycia wierzchniego. Modelka stawia na bardzo stonowaną i uniwersalną paletę kolorów. Z tego powodu w jej garderobie nie znajdziemy krzykliwych okryć wierzchnich, a raczej czarne, brązowe, beżowe czy szare. Liczne stylizacje, w których je pokazała, sprawiają, że Hailey Bieber to królowa oversizowych płaszczy. Poniżej przedstawiamy 5 zestawów modelki, które są na to dowodem i podpowiadamy, gdzie można kupić podobne okrycia wierzchnie. Każde z nich może pomóc osiągnąć efekt, który tak lubi popularna modelka.

Hailey Bieber w oversizowym płaszczu – Czarny płaszcz

Czarny płaszcz to klasyk, który zawsze warto mieć w swojej szafie. W ubiegłym roku opisaliśmy 3 cechy tego okrycia wierzchniego, które gwarantują, że będzie on służył latami. Wszystko wskazuje na to, że Hailey Bieber ma je w małym palcu. W jej stylizacjach wielokrotnie pojawiały się świetnie skrojone i uniwersalne czarne płaszcze, które nie mamy wątpliwości, że były modelami świetnej jakości. W przypadku modelki gwarancją ponadczasowego fasonu jest w tym przypadku wersja oversize. Fashionistka ma słabość do luźnych okryć wierzchnich już od lat, a płaszcz w czarnym kolorze to najlepszy reprezentant tego trendu w jej garderobie.

Fot. Getty Images

Hailey Bieber w oversizowym płaszczu – Płaszcz w jodełkę

Wśród uniwersalnych i ponadczasowych modeli płaszczy znajdziemy nie tylko to jednolite. Pośród nich jest także miejsce dla jodełki. Ten wzór to klasyk sam w sobie, który nie potrzebuje żadnego wsparcia ze strony projektantek i projektantów mody, żeby pojawiać się w każdym sezonie. Model w takiej wersji ma w swojej garderobie również Hailey Bieber. Modelka jakiś czas temu została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru z Justinem Bieberem. Miała wtedy na sobie właśnie interesujący nas płaszcz oversize w jodełkę. Udało nam się ustalić, że fashionistka wybrała model z kolekcji Yves Saint Laurent. Na szczęście nie trzeba mieć 27 tysięcy złotych, które w przeliczeniu na naszą walutę kosztuje. Efektowny i uniwersalny płaszcz jodełkę, który także pozwala na dopasowanie w talii z pomocą paska, znaleźliśmy w kolekcji polskiej marki.

Fot. Getty Images

Hailey Bieber w oversizowym płaszczu – Camelowy płaszcz

Na liście najbardziej uniwersalnych płaszczy nie może zabraknąć modelu w camelowym kolorze. Wielbłądzi odcień to przebój w każdym sezonie, który świetnie wygląda nie tylko w stonowanych zestawach, ale również w bardziej barwnych outfitach. Wśród kolorów, które najlepiej z nim współgrają, są: czerwień, róż i niebieski. Camelowy płaszcz oversize Hailey Bieber to zatem okrycie wierzchnie, które sprawdzi się w wielu szafach. Jego uniwersalny charakter może wpisać się w rozmaite stylizacje. Nie ma też obawy, że wraz ze zmieniającymi się trendami straci na aktualności. Raz kupiony będzie służył latami i to nie tylko w roli praktycznego okrycia wierzchniego, ale również prawdziwej ozdoby stylizacji.

Fot. Getty Images

Zobacz także:

Hailey Bieber w oversizowym płaszczu – Brązowy płaszcz

Ulubione płaszcze oversize Hailey Bieber można zobaczyć także w brązowej odsłonie. Modelka do tej pory pokazała ich już kilka. Zasada jednak za każdym razem jest ta sama – nie liczy się sam odcień, a swobodny fason, który pozwoli jej stylizować okrycie wierzchnie tak jak lubi najbardziej. Ciepłe brązy nie sprawiają większych problemów podczas łączenia z innymi kolorami. Zakup płaszcza inspirowanego jednym z modeli z szafy Hailey Bieber nie będzie zatem ryzykowną inwestycją. Bez trudu uda się go nosić przez cały sezon jako uzupełnienie wielu różnorodnych zestawów. Inspiracji w tym temacie może dostarczyć nie tylko sama Hailey Bieber, ale również inne fashionistki, których styl jest wam najbliższy.

Fot. Getty Images

Hailey Bieber w oversizowym płaszczu – Beżowy płaszcz

W garderobie Hailey Bieber nie brakuje też jasnych oversizowych płaszczy. Idąc śladem modelki można zatem sięgnąć po wersję czarną jak i beżową. Wszystko wedle własnych upodobań. W tym przypadku zakup również będzie można potraktować jako opłacalną inwestycję. Beże bowiem bez trudu można komponować z różnymi kolorami. Świetnie wyglądają w stonowanej palecie, tak jak pokazała to Hailey Bieber. Mogą także z powodzeniem dopełniać wyraziste kolory. Decydując się na taką odsłonę oversizowego płaszcza jedno jest pewne. Zawsze będzie się miało do dyspozycji niezawodne okrycie wierzchnie.

Fot. Getty Images

Stylizacje Hailey Bieber to świetna inspiracja do tego, żeby sięgnąć po płaszcz oversize. W sklepach nie brakuje ciekawych modeli. Poniżej jeszcze kilka innych propozycji, które pomogą przenieść wskazówki modelki do własnych zestawów.