Zmiana sezonów sprzyja (nie tylko) urodowym metamorfozom. Doskonale wiedzą o tym topowe gwiazdy i celebrytki. Do grona znanych osób, które zmieniły ostatnio fryzurę, należy Hailey Bieber. Jedna z najpopularniejszych modelek  na świecie zrezygnowała z kalifornijskiego blondu na rzecz ciepłego i otulającego – czekoladowego odcienia, który jest absolutnym hitem w sezonie jesień-zima 2021/2022. Sprawdź, jak teraz wygląda!

Hailey Bieber zmieniła kolor włosów!

Hailey Bieber zaprezentowała efekty swojej metamorfozy za pośrednictwem Instagramu. Dzięki jej ostatnim zdjęciom dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że modelka obcięła, a także przyciemniła włosy. Bryce Scarlett, czyli fryzjer, który współpracuje z nią od dawna, zaproponował hibernation hue, czyli najmodniejszy odcień tego sezonu. Czym charakteryzuje się ten kolor włosów? 

Hibernation hue to odcień idealny na najchłodniejsze miesiące w roku. Można go bowiem porównać do gorącej czekolady, która najchętniej pijemy właśnie jesienią i zimą – w domu, pod kocem, w towarzystwie dobrej książki czy serialu. Wyróżnia się ciepłymi, a wręcz otulającymi tonami. Jest bardzo uniwersalny, a jednocześnie stylowy. Jeśli planujesz metamorfozę, weź pod uwagę odcień hibernation hue. Możesz potraktować najnowsze zdjęcia Hailey Bieber jako inspiracje, a następnie pokazać je swojemu fryzjerowi albo fryzjerce. 

Warto dodać, że włosy farbowane wymagają specjalnej uwagi. Nie zapominaj więc o odpowiedniej pielęgnacji. Czyli dopasowanej do typu, a także do potrzeb twoich kosmyków. Najlepsze naszym zdaniem kosmetyki do włosów możesz znaleźć poniżej.