Szybkie zaręczyny, szybki ślub i szybkie powiększenie rodziny? Amerykańskie media od kilku tygodni rozpisują się o rzekomej ciąży Hailey Baldwin. Ale nic z tych rzeczy. Choć modelka i jej mąż Justin Bieber wielokrotnie podkreślali, że marzą o dziecku, dzień przed świętami Bożego Narodzenia zdecydowali się na zupełnie inny krok i... sprawili sobie psa! To ich pierwszy wspólny pupil.

Nie do końca pewne jest jednak, jaka to rasa, ale miłośnicy zwierząt bardzo szybko zaczęli rozpisywać się w Internecie, że wygląda jak mieszanka yorka z maltańczykiem. Ani Hailey, ani Justin nie potwierdzili tego faktu, natomiast na Instagramie zdradzili, że nadali mu imię Oscar. Od 23 grudnia w social mediach umieszczają coraz to nowsze zdjęcia i nagrania swojego synka (piosenkarz napisał o nim „Meet our dogson”), pokazujące go podczas zabawy, jak śpi czy się przytula. Piesek państwa Bieber jest jednym z najsłodszych szczeniaków, jakie ostatnio widzieliśmy! Prawdopodobnie puchate maleństwo to prezent gwiazdkowy, który Hailey otrzymała od Justina. 22-latka nazwała go kilkakrotnie „My Christmas baby”.

Jeżeli i Wam marzy się maleńki piesek, polecamy zajrzeć do najbliższego schroniska. Porzucone zwierzęta to w Polsce wciąż sprawa nierozwiązana, a domy tymczasowe są przepełnione po brzegi (szczególnie w okresie zimowym i świątecznym) istotkami, które liczą na ciepło i ludzką miłość.

Zobacz także: Selena Gomez nie jest już najpopularniejszą gwiazdą na Instagramie! Kto ją pokonał? >>>