Hailey Bieber to jedna z najpopularniejszych modelek i influencerek. Nie tylko zna się na trendach, ale bardzo często sama je wyznacza. Tym razem Hailey bezbłędnie wpasowała się trend Barbiecore, który ostatnio podchwyciło wiele osób na fali powrotu lat 2000.

Trend Barbiecore: Hailey Bieber w rózowej sukience 

Dowód? Na instagramowym koncie Hailey pojawiło się jej zdjęcie w krótkiej różowej sukience, w której wygląda dosłownie jak Barbie! Idealnie wpisuje się w trend Barbiecore!

Modelka jest mistrzynią w łączeniu tego, co najmodniejsze z tym, co… najmodniejsze! Dlatego i w tym zestawieniu nie mogło być inaczej. Nie dość, że sukienka, którą ma na sobie modelka ma kolor gumy balonowej, to jeszcze jest w gorsetowym stylu. Gorsety również królują w tym sezonie. Kochamy ten look!

Kreacja pochodzi z kolekcji Versace na jesień-zimę 2022. Donatella postanowiła, że to właśnie gorsety będą jej główną częścią. Hailey jako jedna z pierwszych miała na sobie tę sukienkę – to stylizacja prosto z wybiegu.

fot. Getty Images

Aby podkreślić look, Bieber postawiła na ciężkie diamentowe i łańcuchowe naszyjniki od Tiffany & Co. (so extra), które dodają charakteru. Dobrała też białe buty na platformie z Naked Wolfe.

Jeśli sama lub sam chcesz poczuć się jak w cukierkowym świecie i ubierać się jak Hailey, Kim Kardashian i inne influencerki, nic prostszego. W ofertach sklepów znajdziecie aktualnie masę różowych projektów. Wstąpicie do klanu Barbie?

Zobacz także:

Powstaje film o lalce Barbie!

Każda i każdy z nas pamięta czasy, kiedy bawiłyśmy i bawiliśmy się lalkami Barbie. Chociaż mogłoby się wydawać, że Barbie istniała jedynie w okresie naszego dzieciństwa, a teraz jedyne, co możemy, to patrzeć na te czasy z utęsknieniem, to pocieszę was. Barbie is back!

Niedawno dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że będziemy mogły i mogli oglądać ją na dużym ekranie w filmie pod tytułem... „Barbie”. W główną rolę wciela się Margot Robbie, a jako Ken towarzyszyć jej będzie Ryan Gosling. Co za duet! Film ukaże się w kinach w lipcu 2023 roku. Nam pozostaje tylko czekać i przyglądać się, jak rozwinie się ten różowy trend.