Znamy coraz więcej szczegółów związanych z filmem „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig, która jest odpowiedzialna za stworzenie takich produkcji jak m.in. „Małe kobietki” (nową wersję) oraz „Lady Bird”. Zagraniczne media poinformowały właśnie, kto wcieli się w postać Kena. Oto wszystko, co wiemy o nowym filmie o kultowej już lalce od firmy Mattel z Margot Robbie w roli głównej. 

Ryan Gosling zagra Kena w nowym filmie o Barbie!

Wszystko wskazuje na to, że Rayan Gosling wcieli się w Kena, czyli główną postać męską w nowym filmie „Barbie”. Jak poinformował serwis „Deadline", negocjacje zmierzają ku końcowi, a popularny aktor jest bliski podpisania kontraktu. Warto dodać, że według informatora / informatorki wspomnianego już portalu, niewiele brakowało, a gwiazdor „Pamiętnika”, „Kocha, lubi, szanuje” czy „La La Land” zrezygnowałby z udziału w filmie Grety Gerwig. Powód? Napięty harmonogram i wiele zobowiązań zawodowych.  

„Barbie”: co wiemy o nowym filmie z Margot Robbie i Rayanem Goslingiem w rolach głównych? 

Fakt, że powstanie nowy film o Barbie wzbudził wiele emocji. Jednak biorąc pod uwagę dotychczasowe działania Grety Gerwig, jesteśmy spokojne / spokojni i spodziewamy się, że będzie to historia z feministycznym przekazem i przełamująca często krzywdzące stereotypy. Reżyserka będzie miała także swój wkład w scenariusz, za który odpowiedzialny jest Noah Baumbach. Z kolei Margott Robie nie tylko zagra Barbie, o czym informowałyśmy / informowaliśmy w lipcu tego roku, ale również zajmie się produkcją. 

To, co nie zostało jeszcze ujawnione przez twórczynie i twórców, to fabuła. Niestety nie wiadomo, co wydarzy się w nowym filmie o Barbie. Szczegóły poznamy prawdopodobnie bliżej premiery, która została zaplanowana na 2023 rok. Nie możemy się doczekać!