Halina Mlynkova po raz drugi została mamą! 44-letnia piosenkarka i autorka tekstów, która zaczynała swoją karierę w zespole Brathanki, podzieliła się tą radosną informacją w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z wpisu zamieszczonego na oficjalnym profilu artystki w serwisie Instagram dowiadujemy się, że wykonawczyni przeboju "Czerwone korale" i jej ukochany, muzyk Marcin Kindla, powitali na świecie syna.

Halina Mlynkova po raz drugi została mamą

Okazuje się też, że para wybrała dla chłopca dość nietypowe imię.

Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika przyszedł na świat LEO - czytamy.

Świeżo upieczona mama nie kryła swojego ogromnego wzruszenia.

Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! - wyznała.

W swoim wpisie gwiazda muzyki folk podziękowała także całemu personelowi szpitala, w którym przyszła na świat jej druga pociecha.

Halina Mlynkova i Marcin Kindla powitali na świecie wspólne dziecko

Przypominamy, że Halina Mlynkova po raz pierwszy została matką w 2004 roku. Syn Piotr jest owocem jej małżeństwa ze znanym aktorem i prezenterem telewizyjnym, Łukaszem Nowickim, z którym rozstała się w 2012 roku. Nowy partner piosenkarki również ma jednego syna, Nikodema, z poprzedniego związku.

Zobacz także:

Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema - napisała Halina w swoim instagramowym poście.

Zobacz pierwsze nowo narodzonego synka Haliny Mlynkovej już teraz w naszej GALERII.