Halle Berry w pomarańczowym kostiumie kąpielowym odtworzyła scenę z Bonda!

Pamiętacie, jaką furorę zrobiła Jennifer Lopez podczas tygodnia mody w Mediolanie na wiosnę-lato 2020, pokazując się na wybiegu u Versace w tropikalnej sukience marki niemal identycznej jak ta, którą miała na sobie 19 lat wcześniej na rozdaniu nagród Grammy? Teraz swój słynny look sprzed lat postanowiła przypomnieć inna gwiazda (której, choć trudno w to uwierzyć, także stuknęła niedawno pięćdziesiątka). Mowa o Halle Berry, która podczas swoich tegorocznych wakacji, odtworzyła scenę z Bonda – a konkretnie z filmu z 2020 roku „Śmierć nadejdzie jutro”, w którym wcieliła się w agentkę Jinx Johnson. I po 18 latach od premiery, ubrała się w pomarańczowe bikini, łudząco podobne do tego, w jakim występowała w filmie. Jak wyglądała? Obłędnie! By się przekonać, zajrzyjcie do naszej galerii.

Marzy wam się figura Halle Berry? Wiemy, jaką dietę stosuje aktorka i jak wygląda jej menu! >>>

Halle Berry w pomarańczowym bikini inspirowanym jej lookiem z filmu „Śmierć nadejdzie jutro”

Zrobione na plaży zdjęcie w charakterystycznym intensywnie pomarańczowym bikini Halle Berry udostępniła przed kilkoma dniami na swoim Instagramie, i nie trzeba było czekać długo, by polubiło je ponad 300 tysięcy osób (i liczba ta stale rośnie). Nic dziwnego, nie dość, że aktorka przypomniała dzięki niemu jedną z najbardziej kultowych scen z filmu o agencie 007, to jeszcze wyglądała oszałamiająco – co najmniej tak samo dobrze jak prawie dwie dekady temu! Właściwie brakowało jej tylko jednego – opaski na biodra, w której – jak w filmie – trzymałaby noże. Cóż, tym razem wystąpiła w bardziej pokojowym wydaniu – w słomkowym kapeluszu na głowie. A kostium dostosowała do aktualnie obowiązujących trendów – postawiła na model zdobiony charakterystycznymi klamrami.

Nicole Scherzinger i Halle Berry noszą biżuterię polskiej marki! >>>

Ciekawostka? Pomarańczowe bikini, w którym Halle Berry wystąpiła w „Śmierć nadejdzie jutro” to nie jedyny kostium z kąpielowy z filmów o Bondzie, który zapisał się na kartach historii mody. Wcześniej głośno było o białym bikini (również z paskiem na biodrach), który miała na sobie Ursula Andress w „Dr No”. Oba były gwiazdami wystawy „The Designing 007: Fifty Years of Bond Style”, w całości poświęconej kostiumom z filmów, która w 2016 roku odbyła się w Paryżu (zdjęcia także znajdziecie w naszej galerii). Są już legendą!