Halsey jest w ciąży! O tym, że zostanie mamą poinformowała ciążową sesją. Zobaczcie zdjęcia!

Baby boom w showbiznesie trwa w najlepsze! Jak się właśnie okazało, wśród gwiazd, które zostaną rodzicami w 2021 roku jest także Halsey, która o tym, że jest w ciąży poinformowała na swoim Instagramie, udostępniając zdjęcia z ciążowej sesji. Są piękne! 

„Surprise!” (z ang. – „niespodzianka”) – napisała piosenkarka w poście pod galerią trzech zdjęć, na których pozuje z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem na pastelowym tle, ubrana jedynie w baggy trousers – jedne z najmodniejszych jeansów na 2021 rok – oraz robiony na szydełku kolorowy stanik (choć nie na wszystkich zdjęciach, bo pozuje też topless). I trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie! Look uzupełnia kolorowy makijaż i charakterystyczna krótka fryzura gwiazdy.

Ciążowa sesja Halsey to dzieło 21-letniego amerykańskiego fotografa Sama Damesheka, który także opublikował zdjęcia na swoim profilu. Na obu kontach posypały się gratulacje. „Wow, wow, wow”!, „OMG OMG OMG”, „Kochamy cię!” – piszą fani piosenkarki, nie kryjąc radości, a post zdążyło polubić już ponad milion fanów (mimo, że od jego publikacji – kiedy to piszemy – nie minęła nawet godzina). 

Na zdjęciach oznaczony jest nie tylko fotograf i piosenkarka, ale i producent filmowy i scenarzysta Alev Aydin, co jednoznacznie sugeruje, że to on jest ojcem dziecka

Informacja o tym, że Halsey jest w zaawansowanej ciąży cieszy nas tym bardziej, że kilka lat temu piosenkarka poroniła – i to podczas trasy koncertowej – o czym otwarcie mówiła, nie kryjąc rozpaczy. W ciążę było jej zajść tym trudniej, że cierpi na endometriozę – chorobę przewlekłą, charakteryzująca się obecnością tkanki wyściełającej jamę macicy (endometrium) poza macicą – która w wielu przypadkach jest przyczyną bezpłodności. A gwiazda chciała zostać mamą. W wywiadzie, którego udzieliła dla Guardiana w 2000 roku powiedziała jednak, że prognozy są obiecujące. „To cud. Ale wygląda na to, że jednak mnie to spotka” – cieszyła się. I tak się właśnie stało. 

W którym miesiącu ciąży jest Halsey i jaki ma termin porodu? Tego nie podała do publicznej wiadomości. Trzymamy jednak rękę na pulsie.