Halsey nie zwalnia tempa. Pół roku po narodzinach swojego pierwszego dziecka gwiazda ponownie rzuciła się w wir pracy. Wykonawczyni hitów „Closer” i „Without Me” przygotowuje się obecnie do trasy koncertowej promującej jej ostatni album zatytułowany „If I Can’t Have Love, I Want Power”. W ramach swojego pierwszego od dwóch lat tournée artystka zaplanowała na razie 22 występy na terenie Stanów Zjednoczonych. To jednak nie wszystko. Kilka dni po ogłoszeniu wyczekiwanego przez fanów i fanki powrotu na scenę media obiegła informacja o kolejnym ekscytującym projekcie z jej udziałem.

„National Anthem” – twórcy, obsada, fabuła

27-letnia wokalistka i autorka tekstów już wkrótce wejdzie na... plan filmowy! Jak donosi serwis internetowy Deadline.com, Halsey zagra jedną z głównych ról w filmie o nazwie „National Anthem” w reżyserii amerykańskiego poety, krytyka i scenarzysty, Tony'ego Tosta.

Jestem ogromnie zaszczycona i podekscytowana - oznajmiła Halsey.

Reżyseruję film na podstawie oryginalnego scenariusza, który napisałem. Dołącza do mnie cała masa moich ulubionych aktorów i niesamowitych ludzi. Nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą, co stworzyliśmy -  napisał Tost na swoim instagramowym profilu.

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także m.in. Sydney Sweeney („Euforia”, Biały Lotos”, „Opowieść podręcznej”, „Pewnego razu… w Hollywood”), Paul Walter Hauser („Richard Jewell”, „Pięciu braci”, „Cruella”) oraz Simon Rex („Red Rocket”, „Projekt X”, „Straszny film 3”, „Straszny film 4”).

Fabuła filmu będzie koncentrowała się na brutalnym polowaniu na niezwykle cenną „koszulę Ducha” Indian z plemienia Lakota. Część rdzennych Amerykanów wierzyła, że strój ten jest kuloodporny. Z krótkiego opisu „National Anthem” dowiadujemy się, że jedni będą próbowali ją zdobyć dla pieniędzy, inni po to, aby odzyskać wolność, a jeszcze inni po prostu będą chcieli oddać ją im prawowitym właścicielom.

Halsey jako aktorka

Choć do tej pory Halsey znana była przede wszystkim ze swoich dokonań muzycznych, to nie jest tajemnicą, że ma już pewne doświadczenie w świecie kina i telewizji. Piosenkarka użyczała swojego głosu postaciom w takich animowanych produkcjach jak „Sing 2”, „Scooby Doo i… zgadnij kto?” i „Młodzi Tytani: Akcja! Film”.

Spostrzegawczy widzowie mogą ją także pamiętać z symbolicznego występu w oscarowym hicie „Narodziny gwiazdy” z 2018 roku. Artystka pojawiła się przez chwilę na ekranie, wcielając się w postać prezenterki na gali rozdania nagród muzycznych.

Zobacz także:

Czekacie na aktorski debiut Halsey?