Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to tancerze reprezentujący najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Popularność przyniosły im występy w programie „Taniec z Gwiazdami”. Ona wygrała finał już dwukrotnie – najpierw z Robertem Wabichem, a następnie z Piotrem Mrozem w ubiegłorocznej, dwunastej edycji show. On triumfował do tej pory raz – Kryształową Kulę wywalczył wiosną 2016 roku, partnerując aktorce Annie Karczmarczyk. Kilka lat temu wyszło na jaw, że Hanię i Jacka łączy coś więcej niż przyjaźń.

Tak, jesteśmy razem. Teraz łączy nas nie tylko taniec i wspólne biznesy z nim związane, ale również miłość. Podczas jednego z tańców zaiskrzyło między nami inaczej niż dotychczas. Oboje wiedzieliśmy, że chcemy dać sobie szansę - wyznał Jeschke w 2018 roku w rozmowie z „Super Expressem”.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili płeć dziecka

W Dniu Matki taneczna para podzieliła się ze swoimi obserwatorami w serwisach społecznościowych niezwykle ekscytującą wiadomością. Okazało się, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka.

To jest wyjątkowy Dzień Matki. W końcu możemy podzielić się z Wami swoją radością. Już niedługo nasza rodzina powiększy się - napisali.

Kilkanaście dni później Hanna i Jacek przygotowali dla swoich fanów kolejną atrakcję. Przyszli rodzice postanowili bowiem publicznie ujawnić płeć swojej wyczekiwanej pociechy. Jak przystało na młode gwiazdy telewizji, zrobili to w iście celebryckim stylu. 

12 czerwca tancerze opublikowali na swoich oficjalnych profilach na Instagramie zdjęcie oraz filmik, na których trzymają wypełniony helem czarny balon z napisem „Boy or Girl? (chłopiec czy dziewczynka? - przyp. red.). Na zamieszczonym w poście nagraniu widzimy jak po przebiciu balona ze środka wysypuje się różowe konfetti. To oznacza, że Żudziewicz i Jeschke spodziewają się córki. Pod postem momentalnie pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami.

Twoja reakcja jest bezcenna, Haniu - napisała Iwona Cichosz, finalistka siódmej edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie i trudno się z nią nie zgodzić.

Zobacz także:

Zobaczcie, jak zwyciężczyni ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zareagowała na wieść, że urodzi dziewczynkę.