Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tworzą zgraną parę w pracy – na parkiecie, jak również w życiu prywatnym. Laureaci prestiżowych konkursów tanecznych są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Regularnie publikują wspólne zdjęcia. I to właśnie za pośrednictwem popularnej aplikacji dzielą się z fankami oraz fanami najważniejszymi momentami ich związku. Przypomnijmy, że w marcu tego roku Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się. Z tej okazji opublikowali kilka romantycznych zdjęć, relację na Instagram Stories, a także Reelsy. Ostatnio znów zaskoczyli swoich obserwatorów i obserwatorki. W Dzień Mamy 2022 Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostaną rodzicami

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke spodziewają się pierwszego dziecka! Główni zainteresowani całą sprawą przekazali radosną wiadomość za pośrednictwem swoich profili na Instagramie. Tancerka i tancerz, którzy stali się rozpoznawalni dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami”, opublikowali wspólnie trzy fotografie (na których widać m.in. zdjęcia USG), natomiast w ich opisie przyznali, że są bardzo szczęśliwi. W końcu możemy podzielić się z Wami swoją radością. Już niedługo nasza rodzina powiększy się – brzmi fragment instagramowego postu, który możecie zobaczyć poniżej.

Zdjęcia opublikowane przez Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke wywołały niemałe emocje w sieci. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wśród nich m.in. te od znanych znajomych pary, na czele z Sandrą Kubicką, Adą Fijał, Kasią Sawczuk, Michałem Baryzą czy Izabelą Janachowską. 

Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Hanna Żudziewicz, a co za tym idzie: kiedy dziecko pojawi się na świecie. Co więcej, tancerka i Jacek Jeschke nie ujawnili jeszcze, czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki, jak również jak będzie miał albo miała na imię. Prawdopodobnie poznamy te szczegóły w (niedalekiej) przyszłości. A teraz gratulujemy!