Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, których z całą pewnością kojarzycie z programu „Taniec z gwiazdami”, od ponad 11 lat tworzą zgrany duet na parkiecie. Na początku nie przepadali za sobą. Jednak po pewnym czasie połączyła ich przyjaźń, a następnie pojawiło się między nimi uczucie. Na wspólnych zdjęciach, które regularnie publikują na Instagramie, wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych. Wszystko wskazuje na to, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Wczoraj (10 marca) Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się! 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się!

O zaręczynach Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych, a konkretnie z Instagrama. Jak się okazuje, popularny tancerz zadbał o każdy szczegół. Zaprosił swoją ukochaną na romantyczną kolację, wręczył jej bukiet pięknych kwiatów oraz spektakularny pierścionek. A to wszystko w malowniczym Portofino.  

Znalazłam / znalazłem miłość w Portofino – napisali Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pod wspólnie opublikowanym zdjęciem na Instagramie. 

Pod zdjęciami, którymi Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke podzielili się ze swoimi fankami oraz fanami, posypały się pozytywne komentarze z gratulacjami, jak również komplementami. Wśród nich pojawiły się także wypowiedzi od znanych znajomych, w tym m.in. od Sandry Kubickiej, Marceliny Zawadzkiej, Jana Dąbrowskiego, Wiktorii Gąsiewskiej oraz Basi Kurdej-Szatan.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądały zaręczyny Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke, zajrzyjcie do naszej galerii. Czekają tam zdjęcia oraz wideo, które główni zainteresowani całą sprawą, pokazali wczoraj na swoich profilach na Instagramie. 

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.