Po 18 latach pierwsza część przygód Harry’ego Pottera ponownie trafiła do kin w całej Polsce. Popularna sieć Cinema City zrobiła wyjątkowy prezent fanom przygód małego czarodzieja, który w wieku 11 lat dowiaduje się o swoich mocach i wyrusza do szkoły magii. Są takie filmy, które można oglądać bez końca i Harry Potter zdecydowanie się do nich zalicza. Produkcja na podstawie serii siedmiu powieści fantasy autorstwa J.K. Rowling wykreowała nie tylko gwiazdy, takie jak Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint, ale również była jednym z najchętniej oglądanych filmów ostatnich lat, nie tylko przez dorosłych. Jeżeli macie ochotę po raz kolejny przeżyć emocje i przygody w Hogwarcie razem z Harrym, Hermioną i Ronem, macie ku temu niepowtarzalną okazję! Tym bardziej, że w Cinema City trwają projekcje niezwykłych seansów…

Robert Pattinson wyznał, co tak naprawdę myśli o roli Cedrika Diggory’ego. Tego się nie spodziewacie! >>>

Harry Potter i Kamień Filozoficzny w 4D w kinach w całej Polsce

Cinema City w ramach świątecznego prezentu dla swoich klientów przygotował dla nich niesamowitą niespodziankę. Pierwsza część przygód Harry’ego Pottera po 18 latach jest wyświetlana w kinach w kilku miastach w Polsce. Jeśli macie ochotę obejrzeć film i poczuć prawdziwe, jeszcze większe emocje niż zazwyczaj, macie idealną okazję! W Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi i Wrocławiu trwają właśnie pokazy obrazu Harry Potter i Kamień Filozoficzny w wymiarze 4D! To znaczy, że widzowie oprócz obrazu i dźwięku, odbierają film poprzez ruch. Obraz jest wyświetlany oczywiście z efektem trójwymiarowym, co powoduje wrażenie głębi i potęguje doznania. Ale prawdziwą atrakcją są efekty specjalny, które urzeczywistniają przeżycia podczas oglądania. 

Normalny bilet na seans Harry’ego Pottera w 4D kosztuje 45 zł, natomiast za ulgową wejściówkę zapłacicie 39 zł. Możecie je zarezerwować przez stronę, dzięki czemu będziecie mieć pewność obejrzenia filmu w wymiarze 4D. Poza tym to również wspaniały pomysł na prezent dla kogoś, kto uwielbia filmy o czarodzieju! Wybierzecie się do Cinema City? Jeżeli planujecie to zrobić, zostało Wam niewiele czasu. Seanse filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny w Cinema City trwają jeszcze tylko dziś i jutro.