W połowie listopada świat obiegła informacja o niespodziewanym rozstaniu Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde. Para, która poznała się na planie głośnego filmu „Don't Worry Darling” spotykała się przez niecałe dwa lata i nic nie zapowiadało, by ich związek miał nie przetrwać próby czasu. Jak się jednak okazało, brytyjskiego wokalistę i amerykańską reżyserkę podzieliły odmienne życiowe priorytety. Jak podał magazyn People powołując się na anonimowe źródła w tym momencie mają różne priorytety, które sprawiają, że są osobno... Publiczna presja była trudna. Mieli wzloty i upadki w trakcie tej relacji. Choć oficjalnie para „postanowiła zrobić sobie przerwę”, fani i fanki nie mają wątpliwości, że to definitywny koniec miłości pomiędzy 28-latkiem a 38-latką.

W podobnej sytuacji znalazła się niedawno Kendall Jenner, która po próbie ratowania związku, postanowiła rozstać się z Devinem Bookerem po raz drugi (i prawdopodobnie ostatni). Choć wszyscy trzymali za nich kciuki, pod koniec listopada serwis People.com poinformował, że 27-letnia modelka i 26-letni koszykarz nie są już razem. Co miało być przyczyną ponownego rozstania? Prawdopodobnie znowu to samo: trudność w pogodzeniu napiętych harmonogramów, co nie pozwala im kontynuować relacji i dążyć do wspólnych celów. Oboje mają teraz niesamowicie napięte harmonogramy, intensywny moment w swoich karierach i postanowili uczynić to priorytetem – podaje źródło cytowane przez People.com.

Jak się okazuje, zbiegłe w czasie rozstania zbliżyły do siebie byłych zakochanych. Kendall Jenner i Harry Styles podobno „wspierają się” od kilku tygodni.

Kendall Jenner i Harry Styles wspierają się podczas swoich zbliżonych w czasie rozstań

Jak podaje The Sun, powołując się na anonimowe źródło z bliskiego otoczenia Harry'ego, Harry i Kendall zawsze pozostawali w kontakcie, jednak w świetle ostatnich wydarzeń mają dla siebie dużo więcej czasu. Harry przegadał z modelką swoje rozstanie z Olivią.

Kendall to jedna z niewielu osób, która jest w stanie zrozumieć poziom sławy, z jakim mierzy się Harry. Sama modelka również zmaga się z trudnym okresem, więc ta dwójka bardzo się wspiera i może na sobie polegać.

Nie ma jednak co liczyć na to, że wokalista i najlepiej zarabiająca modelka na świecie znów zostaną parą. Zagraniczne media uważają to za wysoce nieprawdopodobne, ponieważ zarówno Brytyjczyk, jak i starsza z sióstr Jenner, mają bardzo napięte grafiki i cokolwiek więcej niż przyjaźń po prostu nie ma szans na przetrwanie. Warto zauważyć, że to właśnie ze względu na szalony pęd życia Kendall zdecydowała się zakończyć związek z Devinem Bookerem. Podobnie było w przypadku Harry'ego, który nie był w stanie pogodzić kariery muzycznej i aktorskiej z poważnym zobowiązaniem miłosnym, które jak wiadomo, też wymaga uwagi i czasu, by miało sens.