Zdaje się, że dopiero co to przerabialiśmy, słyszałyśmy i słyszeliśmy... Kendall Jenner i Devin Booker oficjalnie rozstali się. Po raz drugi w tym roku. Jednak się nie udało? A jeszcze niedawno można było zobaczyć sporo ich wspólnych zdjęć, więcej niż zwykle. We wrześniu razem zasiedli w pierwszym rzędzie na pokazie Marni na wiosnę 2023 czy całowali się na trybunach US Open. Wszyscy trzymali za nich kciuki. Niestety...

Kendall Jenner i Devin Booker rozstali się

Jak poinformował w poniedziałek 21 listopada serwis People.com, 27-letnia modelka, członkini klanu Kardashian Jenner  i 26-letni koszykarz, zawodnik Phoenix Suns nie są już razem. Według źródła na które powołują się dziennikarze People.com rozstanie Kendall Jenner i Devina Bookera miało nastąpić już w zeszłym miesiącu.  Co było przyczyną rozstania? Prawdopodobnie znowu to samo: trudność w pogodzeniu napiętych harmonogramów, co nie pozwala im kontynuować relacji i dążyć do wspólnych celów. 

Oboje mają teraz niesamowicie napięte harmonogramy, intensywny moment w swoich karierach i postanowili uczynić to priorytetem – podaje źródło cytowane przez People.com. – Kendall Jenner, oprócz modelingu i nagrań show „The Kardashians” jest pochłonięta pracą nad swoją linią tequili 818. Z kolei Devin Booker skupia się na karierze sportowej.

Z kolei inna osoba z otoczenia pary, do której dotarł wspomniany serwis, twierdzi, że oboje mimo wszystko mają do siebie wciąż dużo miłości i szacunku, życzą sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego, kibicują sobie. Znów ma być to rozstanie w przyjaźni. 

No właśnie. W czerwcu tego roku świat obiegła informacja, że Kendall Jenner i Devin Booker rozstali się. Według jednego z informatorów Kendall miała czuć, że ona i Devin byli na innych etapach życia, zależało im zupełnie różnych rzeczach. Pojawiły się także głosy o napiętych grafikach. Mimo wszystko oboje mieli pozostawać w dobrych stosunkach po zerwaniu.

Dość szybko, bo już w lipcu, zaczęły pojawiać się przypuszczenia, że być może jednak Kendall i Devin wrócili do siebie lub wciąż są razem... A może robili sobie tylko przerwę? Czy też może wrócili do siebie, aby po jakichś dwóch miesiącach znów się rozstać? Nadążacie? Cóż, uczucia, życiowe priorytety. To skomplikowane. W każdym razie miejmy nadzieję, że podjęli co do swojej relacji i przyszłości jak najlepszą decyzję! Życzymy im szczęścia. 

Kendall Jenner i Devin Booker – historia związku

I przypominamy, jak to wszystko się zaczęło. Kendall Jenner i Devin Booker zaczęli się spotykać w 2020 roku. Jednak członkini klanu Kardashian-Jenner dość długo udawało się zachować swój związek w tajemnicy. Para oficjalnie zadebiutowała na Instagramie (dokładnie InstaStories) dopiero w Walentynki 2021! Powoli zaczęli opowiadać o sobie, jednak wciąż zdawkowo. Paparazzi mieli ich pierwsze zdjęcia. W maju 2022 byli razem w Portofino na ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Wydawało się, że Kendall, w przeciwieństwie do swoich sióstr, upatruje przepisu na sukces w miłości w tym, by nie afiszować się z nią. Być może wcale nie o to chodzi. Poniżej znajdziecie kompletną historię związku Kendall Jenner i Devina Bookera.

 

Zobacz także: