Kendall Jenner – podobnie jak jej mama i siostry – od lat dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami, fankami, a także z mediami. Dorastała na oczach widzów oraz widzek „Z kamerą u Kardashianów”, czyli reality-show, które skupiało się wokół klanu Kardashian-Jenner. Poza tym jest aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie obserwuje ją ponad 244 miliony osób z całego świata. Niemniej jednak są takie kwestie, o których popularna modelka niechętnie mówi publicznie. Na przykład relacja z Devinem Bookerem. Zaczęli się spotykać w 2020 roku i przez pewien czas utrzymywali związek w tajemnicy (zresztą, z niezłym skutkiem). Rzadko publikowali wspólne zdjęcia czy wspominali o sobie w wywiadach. Natomiast w tym tygodniu media plotkarskie zza oceanu poinformowały, że Kendall Jenner i Devin Booker rozstali się. Czy rzeczywiście tak jest? Dlaczego postanowili zakończyć związek? Poznajcie szczegóły. 

Kendall Jenner i Devin Booker rozstali się

Wszystko wskazuje na to, że Kendall Jenner znów jest singielką. Według serwisów plotkarskich, które powołują się na różne źródła, niespełna dwa tygodnie temu modelka i celebrytka zakończyła związek z młodszym o rok koszykarzem. Jak podają „Entertainment Tonight”, „E! News” czy „Page Six”, Kendall Jenner potrzebowała czasu i przestrzeni dla siebie. Co więcej, gwiazda modelingu i sportowiec dyskutowali o wspólnej przyszłości i – jak się okazało – oczekują czegoś innego. 

Informatorzy wspomnianych już serwisów twierdzą, że Kendall Jenner i Devin Booker dobrze się bawili na ślubie Kourtney Kardashian oraz Travisa Barkera. Problemy w związku pojawiły się dopiero po powrocie z Włoch. 

fot. Getty Images

Choć do rozstania doszło prawie dwa tygodnie temu, Kendall Jenner i Devin Booker pozostają w kontakcie. Nie ma wątpliwości, że wciąż zależy im na sobie.  

Od tamtej pory są w kontakcie i troszczą się o siebie nawzajem – ujawnił informator „E! News”

Warto dodać, że doniesienia o rozstaniu nie zostały jeszcze potwierdzone przez głównych zainteresowanych całą sprawą. Kendall Jenner i Devin Booker na razie milczą w tej sprawie, a osoby reprezentujące ich wizerunek w mediach nie wydały jeszcze oficjalnych oświadczeń. Jeśli się to zmieni, poinformujemy was o tym. 

 

Zobacz także: