Kourtney Kardashian i Travis Barker najprawdopodobniej chcą ustanowić jakiś rekord, bo ich kolejne ślub zdają się nie mieć końca. Właśnie nadarza się okazja, żeby podsumować ich następną ceremonię, mówiąc, że do trzech razy sztuka, ale czy faktycznie dziś powiedzieli już ostatnie słowo? Tego nie wiadomo, bo para zdecydowała się powiedzieć sobie TAK już po raz trzeci. Po ślubach Kourtney Kardashian i Travisa Barkera w Las Vegas i Santa Barbara przyszła kolej na włoskie Portofino. Czy to już ostatni raz, kiedy ponownie są ogłaszani nowożeńcami?

Pierwszy ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera w Las Vegas

Ślubny maraton Kourtney Kardashian i Travisa Barkera rozpoczął się w kwietniu, a przynajmniej wszystko na to wskazywało. Sekretna ceremonia odbyła się w jednej z licznych kaplic w słynnym mieście grzechu. Wszystko było jak z amerykańskiego filmu, bo ślubu parze udzielił sobowtór Elvisa Presleya. Zabrakło jedynie typowo ślubnych stylizacji. Oboje na ten wyjątkowy dzień wybrali skórzane kurtki i dopasowane do nich kolorystycznie czarne spodnie. Jak się jednak okazało, uroczystość nie miała mocy prawnej, co oznaczało, że formalnie Kourtney i Travis nie stali się małżeństwem. Można uznać, że była to tylko rozgrzewka. Sama Kourtney żartowała, że praktyka czyni mistrza. Swoją wprawę w wychodzeniu za mąż postanowiła przetestować zaledwie miesiąc później.

 

 

Drugi ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera w Santa Barbara

Zaledwie miesiąc musieliśmy czekać na doniesienia o drugim ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Tym razem już tym prawdziwym, który oficjalnie przypieczętował ich związek i pozwolił nazywać się mężem i żoną. Małżeństwo zostało zawarte w Santa Barbara i po raz kolejny przywołało obrazy, które znamy z amerykańskich filmów. Para przyjechała pod budynek sądu czarnym kabrioletem, którego tylni zderzak został przyozdobiony tabliczką z napisem „just married”. Za drugim razem Kourtney Kardashian i Travis Barker zdecydowali się na ślubne stylizacje, choć utrzymane w ich stylu. Panna młoda wybrała suknię ślubną Dolce & Gabbana w wersji mini i welon. Pan młody zdecydował się na minimalistyczny garnitur, pasującą do niego koszulę i okulary przeciwsłoneczne (wszystko w czarnym kolorze). Ślub cywilny w USA nie był jednak główną ceremonią. Para nie kryła, że ma w planach huczną powtórkę we Włoszech.

Trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera w Portofino

Amerykańskie zaślubiny Kourtney Kardashian i Travisa Barkera odbyły się 15 maja, ale pomimo zapowiedzi nie było wiadomo, na kiedy zaplanowano włoską odsłonę uroczystości. Z tego powodu media, a także fani i fanki z całego świata bacznie śledzili ich kroki i czekali, kiedy w końcu pojawiają się w słonecznej Italii. Para na szczęście nie kazała długo na siebie czekać. Już 18 maja udało się ich wypatrzeć we włoskim Portofino. Od tamtego czasu oni i ich najbliżsi byli stale obserwowani przez paparazzi, więc ślubu nie udało się utrzymać w całkowitej tajemnicy.

Trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera w Portofino odbył się w niedzielę 22 maja w Castello Brown, czyli w historycznym zamku położonym na szczycie malowniczego wzgórza. Wcześniej typowano, że  wybiorą nadmorską posiadłość należącą do Domenico Dolce i Stefano Gabbany. To zresztą nie jedyny akcent związany z projektantami słynnego włoskiego domu mody. Para po przybyciu do Portofino wypoczywała na jachcie Regina D'Italia wartym 60 milionów dolarów, który w przeszłości także należał do tego słynnego duetu. Jak donosiły media, już od trzech miesięcy cała rodzina Kardashianki wyszukiwała w archiwach Dolce & Gabbana strojów na ceremonię i uroczystości weselne. Przedsmak tego widzieliśmy już wcześniej, bo Kourtney Kardashian zdecydowała się pokazać w czarnej sukience z maryjnym motywem właśnie od D&G. Na samą ceremonię nie wybrała tradycyjnej białej sukni ślubnej do ziemi. W tym dniu pozostała wierna sobie i TAK powiedziała w mini. Największą ozdobą kreacji był długi welon z haftowanymi zdobieniami. Pan młody zdecydował się na klasyczny garnitur w czarnym kolorze, białą koszulę, muszkę i buty na grubej podeszwie, które podrasowały całość. Oboje w tym dniu postawili na projekty Dolce & Gabbana. Uroczystości weselne mają potrwać aż cztery dni, więc o jeden dłużej niż zeszłoroczne obchody zamążpójścia Paris Hilton, które były uznawane za jeden z najgłośniejszych ślubów gwiazd 2021 roku. Pomimo że jeszcze nie dotarliśmy do połowy 2022, to już z całą pewnością można powiedzieć, że Kourtney Kardashian ma pewne miejsce na podium w tegorocznym zestawieniu.

Zobacz także:

Fot. Instagram Stories @alabamaluellabarker

Jeżeli obawiacie się, że to już koniec ślubnych perypetii tej dwójki, to mamy dla was dobrą wiadomość. Zagraniczne media donoszą, że Kourtney Kardashian i Travisowi Barkerowi do tego stopnia spodobały się poślubne zabawy, że już szykują kolejną uroczystość w Los Angeles.