Kourtney Kardashian i Travis Barker zaczęli się ze sobą spotykać w styczniu ubiegłego roku. Od samego początku wiele wskazywało na to, że ich relacja znacznie wykracza poza zwykły, przelotny romans, jakich wiele w Hollywood. Mało kto jednak spodziewał się, że tych dwoje tak szybko zdecyduje się sformalizować swój związek. Pierwsze doniesienia o tym, że najstarszej z sióstr Kardashian i gwiazdorowi amerykańskiej sceny alternatywnej faktycznie spieszy się na ślubny kobierzec pojawiły się jesienią. Co ciekawe, tym razem plotki okazały się prawdą. Już w październiku sławny perkusista i producent muzyczny oświadczył się swojej nowej ukochanej. Ich bajkowe zaręczyny na plaży w kalifornijskim Montecito były zresztą jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2021 roku w show-biznesie.

Kourtney Kardashian i Travisa Barker są już małżeństwem?

Szybko okazało się też, że nowa power couple praktycznie od razu wzięła się za przygotowania do ślubu. Jak donosi portal TMZ, Kourtney Kardashian i Travis Barker powiedzieli sobie „tak”!

Ceremonia zaślubin niespełna 43-letniej Kardashianki i starszego od niej o cztery lata rockmena odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Las Vegas. Para miała wkroczyć do jednej z licznych ślubnych kaplic w słynnym mieście grzechu o godzinie 1:30, czyli zaledwie parę godzin po tym, jak Barker wystąpił na tegorocznej gali rozdania nagród Grammy. Jak przystało na Las Vegas, okoliczności towarzyszące zawarciu małżeństwa były dość oryginalne. Ślubu udzielił celebrytom... sobowtór Elvisa Presleya. Uroczystość nie miała jednak mocy prawnej, co oznacza, że formalnie Kourtney i Travis nie są jeszcze małżeństwem.

Praktyka czyni mistrza - wyjaśniła Kourtney.

Jak w „tym dniu” prezentowali się nowożeńcy? Okazuje się, że postawili na luz i spontan. Zobaczcie:

Wesele Kourtney Kardashian i Travisa Barkera - co wiemy?

Z informacji pozyskanych przez TMZ wynika, że szybki ślub Kardashian i Barkera w Las Vegas to dopiero początek ich ślubnych celebracji. Młoda para ma w planach jeszcze kilka hucznych i zdecydowanie bardziej formalnych ceremonii z udziałem rodziny, przyjaciół i znajomych ze świata kultury, mediów i rozrywki.

Myślicie, że ślub Kourtney i Travisa przebije trwające aż trzy dni „królewskie” wesele Paris Hilton i Cartera Reuma?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.