Kourtney Kardashian i Travis Barker to jedna z najbardziej hot par w show-biznesie. Na początku 2021 roku opublikowali pierwsze – wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych, a tym samym potwierdzili, że łączy ich coś poważnego. Kilka miesięcy później – w październiku tego samego roku – zaręczyli się i zaczęli przygotowywać się do ślubu (który już teraz określa się mianem wydarzenia roku). W tym samym czasie serwisy plotkarskie zza oceanu poinformowały, że członkini klanu Kardashian-Jenner oraz popularny muzyk starają się o dziecko. To prawda. Główni zainteresowani całą sprawą potwierdzili, że planują powiększenie rodziny w oficjalnym zwiastunie „The Kardashians”, czyli nowym reality-show o znanych siostrach, ich mamie oraz bliskich. Po oscarowej gali fani zaczęli wskazywać, że najprawdopodobniej te plany są już w realizacji.

Kourtney Kardashian i Travis Barker chcą mieć razem dziecko

Travis i ja chcemy mieć dziecko – przyznała Kourtney Kardashian we wspomnianej wcześniej zapowiedzi „The Kardashians”. Na trwającym niewiele ponad dwie minuty filmie, który znajdziesz poniżej, widać także celebrytkę oraz muzyka podczas badań w gabinecie lekarskim. 

 

Wiele osób zastanawiało się, czym program „The Kardashians” będzie różnić się od emitowanego przez kilkanaście lat „Z kamerą u Kardashianów”. Według wcześniejszych zapowiedzi, nowe reality-show miało skupić się na życiu zawodowym członkiń klanu Kardashian-Jenner. Jednak po obejrzeniu nowego zwiastuna nie mamy wątpliwości, że omówione zostaną także sprawy prywatne. Przynajmniej niektóre, jak np. plany Kourtney Kardashian i Travisa Barkera związane z powiększeniem rodziny czy (wzbudzający wiele emocji) związek Kim Kardashian i Pete’a Davidsona. Co ciekawe, w programie pojawi się również Scott Disick, czyli były partner najstarszej z sióstr, a zarazem ojciec jej dzieci. Kardashianki (oraz Jennerki) nie ukrywają, że traktują go jak członka rodziny. 

Prawdopodobnie więcej szczegółów poznamy już po premierze „The Kardashians”, czyli za miesiąc. Nowe reality-show z Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner w rolach głównych ujrzy światło dzienne już 14 kwietnia 2022 roku. Czekacie? 

Czy Kourtney Kardashian jest w ciąży?

Na 94. gali rozdania Oscarów nie zabrakło Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Pod lupę od razu zostały wzięte ich stylizacje. Oboje postawili na dopasowane kreacje w czarnym kolorze. Travis Barker wybrał klasyczny garnitur, a jego partnerka dopasowaną sukienkę. Opinająca ciało gwiazdy tuba natychmiast przykuła uwagę fanek i fanów. Już w styczniu pojawiały się plotki, że Kourtney Kardashian jest w ciąży. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób najwięcej uwagi poświęciło temu, jak dopasowana sukienka podkreśliła brzuch gwiazd. Wiele z nich twierdzi, że sukienka faktycznie ujawniła sekret gwiazdy. Czy jednak lekko zaokrąglony brzuch jednoznacznie można potraktować jak obwieszczenie światu ciąży? Do tej pory para nie potwierdziła tych rewelacji. Być może premiera nowego reality-show „The Kardashians” stanie się pretekstem, żeby zdradzić więcej informacji na ten temat. Biorąc pod uwagę popularność, jaką cieszą się wpisy o ciążowym brzuchu Kourtney Kardashian po oscarowej nocy, to zainteresowanych tematem jest więcej, niż może się wydawać.

Fot. Getty Images

Zobacz także:

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.