Kourtney Kardashian i Travis Barker tworzą jedną z najpopularniejszych obecnie par w show-biznesie. Nie ma wątpliwości, że myślą o sobie na poważnie. W październiku 2021 roku zaręczyli się (muzyk oświadczył się ukochanej na plaży, w otoczeniu pięknych róż), a teraz planują ślub. I choć nie zdradzają zbyt wielu szczegółów, określa się go mianem „ceremonii roku”. Dodatkowo w mediach regularnie pojawiają się informacje, według których Kourtney Kardashian i Travis Barker chcą powiększyć rodzinę. Ostatnio fanki oraz fani znaleźli nawet „dowód”, który ma potwierdzać, że celebrytka jest w ciąży. O co chodzi? Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker spodziewają się dziecka? 

Czy klan Kardashian-Jenner powiększy się po raz kolejny? To bardzo prawdopodobne - przynajmniej według fanek i fanów Kourtney Kardashian, czyli najstarszej z popularnych sióstr. Osoby obserwujące ją w sieci, zauważyły, że celebrytka publikuje ostatnio zdjęcia, na których nie widać wyraźnie jej sylwetki (np. ze względu na pozę albo fason noszonych przez nią ubrań, na czele z oversize’owymi płaszczami), a także te sprzed lat. Gdy członkinie klanu Kardashian-Jenner decydowały się na taki krok w przeszłości, to po pewnym czasie okazywało się, że spodziewają się dziecka. 

To jednak nie wszystko. Influencerka Jordyn Woodruff (znana w sieci jako Jordyn Wood Know) rozpoczęła mini śledztwo i sprawdziła, czy Kourtney Kardashian jest w ciąży. Celebrytka pokazała na Instagram Stories przepiękną torebkę w kształcie awokado, a następnie zdjęcie w stylizacji od Skims x Fenty, na którym trzyma swoje dłonie na brzuchu. Influencerka zwróciła uwagę na to, że w 16 tygodniu ciąży rozmiar płodu porównuje się właśnie do awokado. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker chcą powiększyć rodzinę?

Warto pamiętać, że w tym wypadku chodzi jedynie o teorie fanów. Kourtney Kardashian i Travis Barker, czyli główni zainteresowani całą sprawą, nie skomentowali medialnych doniesień. Przynajmniej do tej pory. Nie ma jednak wątpliwości, że biorą pod uwagę powiększenie rodziny. W październiku ubiegłego roku serwis „E! News” poinformował, że celebrytka oraz muzyk chcieliby mieć razem dziecko (albo dzieci). Są niemal pewni tej decyzji.

Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian ma już trójkę dzieci – Masona, Penelope oraz Reigna. Travis Barker wychowuje natomiast Landona i Alabamę. Co więcej, wciąż ma kontakt z Atianą, czyli córką swojej ex partnerki z poprzedniego małżeństwa.