Kourtney Kardashian i Travis Barker to obecnie jedna z najbardziej hot par! A zaręczyny jeszcze podgrzaly zainteresowanie ich związkiem. Celebryci co prawda uwielbiają się dzielić w mediach społecznościowych informacjami na temat swojego związku, jednak póki co nie wiadomo zbyt wiele o ich ślubie od nich samych. Ale w amerykańskich mediach pojawia się coraz więcej informacji ze "źródeł" z otoczenia pary. Bez wątpienia po bardzo medialnych i spektakularnych zaręczynach nie obędzie się bez pięknej ceremonii ślubnej i hucznego wesela!

Kourtney Kardashian i Travis Barker - historia związku

W lutym 2021 roku 41-letnia Kourtney Kardashian potwierdziła, że jest w związku z Travisem Barkerem, publikując na swoim instagramowym koncie wymowne zdjęcie - jej dłonie splecione z wytatuowanymi rękami Barkera. Swoją drogą on opublikował to samo zdjęcie chwilę później. Wcześniej przez dobrych kilka tygodni mówiło się o tym, że członkini klanu Kardashian-Jenner spotyka się z 45-letnim muzykiem, perkusistą grupy Blink-182.

Spekulacje co do tego, że Kourtney i Travis są razem, pojawiły się po spostrzeżeniu fanów, że gwiazdor zostawił pod jednym z selfie Kourtney na Instagramie jako komentarz emoji róży. Okazało się, że komentarzy i emoji jest więcej pod innymi postami celebrytki. Ktoś z kolei doniósł do mediów, że Kourtney i Travis od wielu, wielu lat byli swoimi crushami, było między nimi coś na kształt platonicznej miłości. Ich rodziny się znały, mieli wspólnych przyjaciół. Wciąż iskrzyło między nimi, aż w końcu sytuacja im zaczęła sprzyjać i uczucie wybuchło! Podobno są ze sobą ogromnie szczęśliwi i zakochani w sobie bez pamięci niczym nastolatki.

Warto przypomnieć w tym miejscu, że Kourtney Kardashian była związana długo ze Scottem Disickiem, z którym ma trójkę dzieci – Masona, Penelope oraz Reigna. Z kolei Travis Barker ma na swoim koncie małżeństwa z Melissą Kennedy i Shanną Moakler. Jest ojcem Landona i Alabamy, wciąż też utrzymuje kontakt z córką swojej poprzedniej partnerki, czyli Atianą De La Hoyą.

Czy Kourtney i Travis planują wspólne pociechy? W październiku 2021 roku serwis „E! News” donosił, że zakochani chcieliby mieć razem dziecko albo dzieci. I że to dla nich niemal oczywiste. Teraz czujne fanki i fani przeprowadzili małe śledztwo i uważają nawet, że dziecko celebrytki i muzyka może pojawić się szybciej, niż można przypuszczać. Na to, że Kourtney jest w ciąży ma wskazywać kilka istotnych faktów. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker - zaręczyny

Po kilku miesiącach od oficjalnego ogłoszenia związku, Travis Barker postanowił na początku października 2021 roku oświadczyć się Kourtney Kardashian. Celebrytka bez wahania powiedziała TAK. Wszystko miało miejsce na plaży w otoczeniu mnóstwa czerwonych róż oraz płonących świec. Było to bardzo, bardzo romantyczne. A pierścionek zaręczynowy Kourtney Kardashian ozdobiony jest ogromnym brylantem!

Kourtney Kardashian i Travis Barker - ślub

Kiedy opadły emocje związane z zaręczynami, przyszedł czas na planowanie niezapomnianego ślubu. Kiedy nastąpi ceremonia? Wszystko wskazuje na to, że odbędzie się on w 2022 roku, choć dokładna data nie jest jeszcze znana lub trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Jednak jak donosi magazyn „People” ślub odbędzie się prędzej niż później. Być może już nawet tej wiosny. A bardziej dokładnie – w jeden z majowych weekendów.

Zobacz także:

W przygotowaniach do ślubu Kourtney pomaga oczywiście jej mama Kris Jenner oraz znana w Stanach wedding plannerka Mindy Weiss, która ma na koncie organizację wielu imprez celebrytów, nie tylko ślubnych. Wśród jej ostatnich dokonań jest bajkowa ceremonia ślubna Paris Hilton.

Podobno Kourtney podchodzi w miarę na luzie do ślubu. We wszystkim podobno pomaga jej przyszły pan młody, czyli Travis, który przygotowując zaręczyny udowodnił, że zna się na tym, jak wyczarować romantyczny i niezapomniany wieczór. Mimo wszystko, jak donosi „E!”, Kourtney i Travis nie planują wielkiej imprezy. Ma to być raczej coś kameralnego, intymnego i wyjątkowego z krótką listą gości, wyłącznie dla najbliższych im osób, rodziny i przyjaciół.  

„People” informuje również, że Kourtney jest na etapie poszukiwania sukni ślubnej. W tym momencie przegląda projekty ślubnych kreacji, w których pojawi się prze ołtarzem i podczas weselnego przyjęcia.

Kiedy tylko poznamy kolejne szczegóły co do ślubu Kourtney i Travisa będziemy was informować!

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.