Paris Hilton i Carter Reum są już małżeństwem! Uroczystość zapowiadana jako jedno z najważniejszych wydarzeń show-biznesu rozpoczęła się w posiadłości zmarłego dziadka celebrytki i prędko się nie skończy, bo gwiazda rozplanowała ją aż na trzy dni. Paris Hilton już w dzieciństwie wymarzyła sobie, że właśnie w tym miejscu powie sakramentalne „tak”. W końcu nadszedł czas, żeby je spełnić.

Na razie Paris Hilton podzieliła się kilkoma fotografiami, które jednak wiele zdradzają, bo widzimy na nich gwiazdę w sukni ślubnej, a także oznaczony dom mody, który jest jej autorem.

Paris Hilton i Carter Reum wzięli ślub

Paris Hilton z pewnością wie jak dobrze się bawić. Nie zaplanowała zatem tylko jednego dnia, który miał być tym najważniejszym w jej życiu, ale rozciągnęła całą uroczystość aż na trzy. Już wcześniej zapowiadała, że jej ślub przejdzie do historii i będzie wydarzeniem jak z bajki. Do tej pory przywykliśmy oglądać transmisje ze ślubów członków rodziny królewskiej, ale Paris Hilton nie chciała odmówić swoim fanom i fankom podobnej możliwości. Jej podróż do ołtarza zatytułowana „Paris in Love” została sfilmowana dla Peacock TV. To właśnie tam obserwatorzy i obserwatorki gwiazdy będą mogli poczuć się jak uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia.

„Chciałam, żeby fani zobaczyli, że znalazłam mojego księcia z bajki i moje szczęśliwe zakończenie” – powiedziała w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Paris Hilton jako pierwsze, widzimy gwiazdę zasłaniającą się prześwitującym welonem, a także fragment jej sukni ślubnej z ażurową górą z golfem, która jest wykonana z wycinanki z kwiatowym wzorem. To projekt domu mody Oscar de la Renta, ale na tym z pewnością nie koniec. Już wcześniej gwiazda zapowiadała, że na trzydniowe świętowanie ma przygotowanych aż 10 sukienek. W zwiastunie „Paris in Love” Paris Hilton przymierzała bardzo różnorodne kreacje od bardziej klasycznych po mocno ozdobne. Które z nich wybrała? Przekonamy się już wkrótce.

„Moja wieczność zaczyna się dzisiaj” – napisała pod fotografią Paris Hilton.

Na kolejnych zdjęciach mogliśmy zobaczyć suknię ślubną Paris Hilton w całej okazałości. Widać, że kwiatowa wycinanka z góry kreacji wchodzi też na rozkloszowaną spódnicę z tiulu. Kwiatki zdobią też bardzo długi welon. Już wcześniej matka panny młodej, Kathy Hilton, zdradziła, że do jej sukni ślubnej zostanie wszyte coś starego.

„Mam coś do wszycia w jej suknię ślubną, to będzie wielka niespodzianka. Nie mogę jeszcze nic zdradzić, ale to będzie bardzo wyjątkowe” – zapowiedziała w programie „Daily Blast Live”.

Poza samą suknią zachwyca także makijaż, którego autorem jest Steven Tabimba oraz fryzura wykonana przez Eduardo Ponca. Na razie pozostaje nam czekać na więcej szczegółów, ale te z pewnością będą imponujące. O wszystko zadbała jedna z najlepszych wedding planerek, Mindy Weiss. Jak widać młoda para chce żeby to wydarzenie było niezapomniane nie tylko dla nich. Chcą się świetnie bawić i mieć z tego wydarzenia wiele pięknych wspomnień. Jak wcześniej zdradziła Paris Hilton, podczas uroczystości nie będzie akcentów związanych z jej życiem zawodowym. W tych ważnych chwilach o dobrą zabawę i odpowiednią oprawę mają troszczyć się inni. Młoda para natomiast skupi się na sobie.

 „Wezmę wolną noc i po prostu będę panną młodą” – zapowiedziała DJ-ka.

Oprawa muzyczna w przypadku ślubu DJ-ki wydaje się jednym z kluczowych elementów. Z tego powodu od jakiegoś czas spekulowano, kto uświetni swoim występem wesele Paris Hilton. Jednym z nazwisk, które padały, była Britney Spears. W pierwszym dniu uroczystości związanych z zaślubinami gwiazdy jednak nie zaśpiewała. Być może jeszcze będzie miała okazję wystąpić w kolejnych dniach. Na razie goście weselni mogli usłyszeć Kim PetrasDemi Lovato. Utwór „I Will Always Love You”, który pojawił się w weselnym repertuarze, to bardzo romantyczna piosenka. Tajemnicą nie jest także kawałek, do którego nowożeńcy wykonali swój pierwszy taniec. Mowa o piosenka „Just The Way You Are” Bruno Marsa.

Zobacz także:

Gwiazdy na ślubie Paris Hilton

Wydarzenie zapowiadane jako jedno z najważniejszych w dekadzie odbyło się na oczach setek świadków wśród których była nie tylko rodzina, ale także przyjaciele, których część jest znana w show-biznesie. Wśród gwiazd zaproszonych na ślub Paris Hilton byli, m.in.: Emma RobertsCade Hudson, Bebe RexhaPaula AbdulStacey Bendet (projektantka Alice + Olivia), a także Kyle Richards i Mauricio Umansky

Wieczór panieński Paris Hilton i uroczystości przedślubne

Zamiłowanie Paris Hilton do imprezowego stylu życiu było widać także podczas przygotowań do ślubu. Gwiazda zorganizowała kilka imprez, a także wzięła udział w przyjęciu przygotowanym przez najbliższe jej kobiety.

Na jedno z takich wydarzeń para wyjechała razem do Las Vegas, gdzie zorganizowali wspólną zabawę. Połączenie wieczoru kawalerskiego i panieńskiego to dość oryginalne rozwiązanie, ale być za sprawą celebrytki stanie się teraz bardziej popularne. Para wraz z najbliższą rodziną i przyjaciółmi poleciała tam prywatnym odrzutowcem, z którego przesiedli się do czerwonego Rolls Royce'a, który poprowadził flotę samochodów do celu. Grupa zatrzymała się w Resorts World LV. Natomiast imprezowali w Area 15 i nocnym klubie Zouk. Na koniec Paris dołączyła do Reum na kolację przy świecach.

Aby uczcić spełnienie marzenia Paris o szczęśliwym życiu, przed jej wyjątkowym dniem zorganizowano dla niej przyjęcie ślubne w stylu Alicji w Krainie Czarów. Impreza została przygotowana przez jej matkę, Kathy Hilton, siostrę Nicky Rothschild oraz przyjaciółkę Tinę Chen Craig. Impreza odbyła się w domu Kathy. Gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” zaprosiła ciotkę Paris, Kyle Richards, a także kilka koleżanek z obsady, w tym Dorit Kemsley, Garcelle Beauvais i Crystal Kung Minkoff. Gościnie powitał sam Szalony Kapelusznik.

Drugą imprezę w stylu Alicji w Krainie Czarów, Paris Hilton przygotowała wspólnie z marką Revolve. Na to wydarzenie gwiazda zaprosiła przyjaciół na jej własne podwórko. Na gości czekały tam ciasteczka i puszki wody gazowanej z twarzami pary młodej, a także wspólna zabawa – konkurs sukien ślubnych z papieru toaletowego.