Paris Hilton już wkrótce oficjalnie zostanie mężatką. Nie jest tajemnicą, że dziedziczka hotelowej fortuny długo czekała na ten moment. Czterdziestoletnia dziś gwiazda telewizji już trzykrotnie zrywała zaręczyny. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem w końcu trafiła na „tego jedynego”. Wybrankiem sławnej modelki/aktorki/piosenkarki/didżejki jest biznesmen i inwestor, Carter Reum. Mówiąc o mężczyźnie swojego życia, Paris wprost rozpływa się w zachwytach i przyznaje, że jest zakochana tak jak nigdy wcześniej.

Nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spędzić wieczność. (...) Niech żyje miłość – taka na zawsze - napisała pod jednym z instagramowych postów.

Paris Hilton i Carter Reum biorą ślub

Paris Hilton i jej wybranek zaręczyli się w lutym tego roku i zdecydowali się nie zwlekać długo z zalegalizowaniem swojego związku. Na ślubnym kobiercu staną już 11 listopada. Para powie sobie sakramentalne „tak” w Kościele Dobrego Pasterza – katolickiej świątyni w Beverly Hills.

Nie jest też tajemnicą, że następnie młoda para i goście przeniosą się do wartej 75 milionów dolarów (czyli niemal 300 milionów złotych) posiadłości zmarłego przed dwoma laty dziadka Paris, Barrona Hiltona, w Bel-Air, czyli eleganckiej, otoczonej bujną zielenią i cieszącej się dużą popularnością wśród celebrytów dzielnicy Los Angeles.

Paris Hilton ujawnia szczegóły bajkowej ceremonii zaślubin

Paris Hilton nie byłaby sobą, gdyby sama nie podgrzała atmosfery wokół swojego ślubu. Podczas swojego ostatniego „bridal shower” , czyli cieszącej się ogromnym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych przedślubnej imprezy, przyszła panna młoda ujawniła sporo szczegółów na temat zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia.

Jak można się było spodziewać, Paris Hilton postanowiła jak najbardziej pójść na całość. Celebrytka zdradziła, że uroczystości ślubne będą trwały aż trzy dni, a ona pokaże się w sumie aż jedenastu (!) kreacjach. Kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki, że suknia ślubna, którą gwiazda będzie miała na sobie w trakcie składania przysięgi małżeńskiej, to projekt luksusowego domu mody Valentino. Sama zainteresowana zdementowała jednak te plotki. Dodajmy, że w trakcie dotychczasowych imprez – połączonego wieczoru panieńskiego i kawalerskiego w Las Vegas oraz dwóch bride showers – Paris miała na sobie suknie marek Alexandre Vauthier, Alice + Olivia i Self-Portrait.

Britney Spears wystąpi na ślubie Paris Hilton?

Zapytana o muzyczną gwiazdę, która pojawi się na jej weselu, Paris bez chwili wahania wymieniła... Britney Spears. Warto dodać, że gdyby koncert piosenkarki faktycznie doszedł do skutku, byłby to jej pierwszy występ na żywo od prawie czterech lat. Myślicie, że skupiająca się w ostatnim czasie wyłącznie na swoim życiu prywatnym wykonawczyni przeboju „Oops!... I Did It Again” zrobi wyjątek i zaśpiewa dla swojej koleżanki? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo.

Najnowsze zdjęcia Paris Hilton i jej przyszłego męża znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: