Kilka dni temu informowałyśmy i informowaliśmy, że Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox, z którą spotyka się od około półtora roku. Fanki oraz fani gwiazdorskiej pary zwrócili uwagę nie tylko na spektakularny pierścionek zaręczynowy, ale również na stylizację muzyka. Szybko zorientowali się, że Travis Barker zaręczył się z Kourtney Kardashian w niemal identycznym outficie. Internet oszalał na punkcie tego zbiegu okoliczności (niewiele wskazuje bowiem na to, by panowie konsultowali ze sobą swoje modowe wybory). Zobaczcie ich zdjęcia i porównajcie same oraz sami.

Travis Barker i Machine Gun Kelly byli ubrani tak samo, gdy oświadczali się swoim ukochanym!

Zaręczyny to bardzo ważny moment dla wielu par. Nic więc dziwnego, że gwiazdy często go uwieczniają, a następnie relacjonują w mediach społecznościowych. Dzięki temu dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się m.in., że w październiku ubiegłego roku Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian na plaży, do tego w otoczeniu czerwonych róż i świec. Tego dnia artysta założył t-shirt w biało-czarne paski oraz spodnie o wąskim kroju. 

I wszystko wskazuje na to, że Travis Barker (nieświadomie) wyznaczył nowy trend w „modzie zaręczynowej”. Na podobną stylizację zdecydował się bowiem Machine Gun Kelly, który w styczniu 2022 poprosił Megan Fox, by została jego żoną. Na nagraniu z instagramowego profilu aktorki (możecie je obejrzeć poniżej), widać, że artysta miał na sobie golf w paski w odcieniach bieli oraz czerni, a do tego czarne spodnie. Jednak w przeciwieństwie do starszego kolegi z branży postawił na pionowe paski, jak również na inny fason spodni. 

Czy Travis Barker i Machine Gun Kelly umówili się na podobne stylizacje. To mało prawdopodobne. W tym wypadku chodzi raczej o (bardzo zabawny) zbieg okoliczności. Fanki oraz fani obu par są zachwyceni tym przypadkiem, a dowodzą temu liczne memy, jak również posty na Twitterze i innych platformach społecznościowych. Niektórzy żartują, że to nowa moda. Inni natomiast zastanawiają się, czy Pete Davidson, który (ku zaskoczeniu wielu osób) jest w związku z Kim Kardashian, przygotował już pierścionek zaręczynowy i t-shirt lub koszulę w paski. Myślicie, że - jako profesjonalny komik - odpowie na zaczepki internautek i internautów?