Megan Fox i Machine Gun Kelly: Zaręczyny

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się! Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox 11 stycznia 2022 roku, ale aktorka szczęśliwą nowiną podzieliła się dzień później. Jak możecie się domyślać, zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, udostępniając na swoim profilu krótki filmik z zaręczyn. Opisała też szczegóły wydarzenia, które nie mogłoby być bardziej romantyczne i pełne symboli! 

Choć Machine Gun Kelly, a właściwie Colson Baker, bo właśnie tak naprawdę nazywa się muzyk, zarzekał się, że nigdy się nie zakocha, gdy pojawiła się Megan Fox został poważnie trafiony strzałą Amora. Zaręczyny, do których doszło mniej więcej po półtora roku związku, są na to najlepszym dowodem. Raper oświadczył się swojej wybrance pod ogromnym drzewem figowym. Tym samym, pod którym w lipcu 2020 roku (a więc na samym początku związku) usiedli, prosząc opatrzność o odrobinę „magii”. Jak widać, życzenie się spełniło. Nie obyło się jednak bez turbulencji, o czym Megan dokładnie opowiedziała w swoim poście.

„Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, któremu będziemy musieli stawić czoła w tym krótkim, frenetycznym czasie. Nieświadomi ilości pracy i wyrzeczeń, których wymagał będzie od nas związek, weszliśmy w niego odurzeni miłością. Pod wpływem Karmy. I jakoś, półtora roku później, gdy już przeszliśmy razem przez piekło, ale i śmiejąc się więcej niż mogłabym sobie to wyobrazić, [Machine Gun Kelly – przyp. red.] poprosił mnie o rękę” – napisała. „Powiedziałam tak” – dodała.

Jak dokładnie to wyglądało? Najlepiej zobaczcie sami i same:

„A potem piliśmy swoją krew” – zażartowała (chyba?) Megan w charakterystycznym dla siebie stylu, nie chcąc by zrobiło się zbyt pompatycznie. Bo trzeba przyznać, że nie spodziewaliśmy się po raperze aż takiej wrażliwości.

Megan Fox: Pierścionek zaręczynowy, który dał jej Machine Gun, pełen jest symboli

Tym bardziej, że i pierścionek zaręczynowy, który dla Megan Fox wybrał Machine Gun Kelly, okazał się być pełen znaczeń. Został zrobiony na zamówienie przez jubilera Stephena Webstera i powstał na bazie dwóch kamieni – diamentu i szmaragdu. Wybranych zgodnie z datą urodzenia zakochanych (szmaragd – symbolizuje Megan, diament – Colsona). Jak wyznał muzyk na swoim Instagramie, w pierścionku zostały połączone już na zawsze i oznaczają  „dwie połówki tej samej duszy układające się na kształt serca – symbolu miłości”. 

Zdaniem ekspertów wartość pierścionka szacuje się na 50-75 tysięcy dolarów, a połączenie diamentu i szmaragdu to jeden z najsilniejszych zaręczynowych trendów ostatnich dwóch lat.

Megan Fox i Machine Gun Kelly: Historia związku

Megan Fox i Machine Gun Kelly poznali się na planie filmu Randalla Emetta „Midnight in the Switchgrass”. „Miała najbardziej boskie oczy, jakie kiedykolwiek widziałem” – w jednym z wywiadów wyznał muzyk, dodając, że odkąd zdał sobie z tego sprawę, kontaktu wzrokowego szukał jak najczęściej. Szybko okazało się, że są swoimi bratnimi duszami i stali się nierozłączni. Kiedy staną na ślubnym kobiercu? Tego jeszcze do końca nie wiadomo. Megan Fox musi najpierw doprowadzić do końca swój rozwód z Brianem Austinem Greenem – aktorem znanym z „Beverly Hills 90210”, z którym doczekała się trzech synów. Machine Gun Kelly nie był wcześniej żonaty, ale też ma dziecko z poprzedniego związku – córkę Casie. Co będzie dalej? Czas pokaże. A my gratulujemy! 

Zobacz także: