Mamy dobrą wiadomość dla osób, którym wciąż trudno pogodzić się z zakończeniem „Z kamerą u Kardashianów”, czyli liczącego (aż!) 20 sezonów reality-show o klanie Kardashian-Jenner. Zgodnie z zapowiedziami z grudnia 2020 roku powstanie nowe show z udziałem Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner w rolach głównych. Do sieci trafiła już oficjalna zapowiedź, poza tym znana jest przybliżona data premiery. Oto wszystko, co wiemy o „The Kardashians”.

„The Kardashians”: zapowiedź nowego programu z Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner

Pod koniec ubiegłego roku, a konkretnie w Sylwestra 2021, do sieci trafiła oficjalna zapowiedź „The Kardashians”, czyli nowego programu z udziałem rodziny Kardashian-Jenner. W trwającym zaledwie 15 sekund wideo występują Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner, które życzą swoim fanom oraz fankom szczęśliwego nowego roku. Możecie je obejrzeć poniżej. 

 

 

„The Kardashians”: co wiemy o nowym programie Kardashianek?

Kiedy kończy się odliczanie do nowego roku, zaczyna się odliczanie do nowego show. #TheKardashians wkrótce pojawi się w Hulu – dowiadujemy się z opisu krótkiego filmu. Czego możemy spodziewać się po nowym show z udziałem rodziny Kardashian-Jenner? Niestety po obejrzeniu teasera wciąż niewiele wiadomo. Właśnie dlatego warto przypomnieć sobie wywiady, w których członkinie klanu Kardashian-Jenner wspominały o nowym projekcie. Kris Jenner określiła go mianem „nowego rozdziału”. Podczas wydarzenia Disney Upfronts przyznała także, że zarówno ona, jak i jej córki będą wyglądać świetnie. Jej zdaniem wszyscy będą chcieli oglądać nowe show. 

Nie mogę powiedzieć wiele o tym, co nadchodzi, ale spoiler, będziemy wyglądać fantastycznie i wszyscy będą to oglądać – przyznała Kris Jenner podczas Disney Upfronts.

Na temat show wypowiedziała się też Kim Kardashian. W wywiadzie dla „Wall Street Journal” przyznała, że (w przeciwieństwie do „Z kamerą u Kardashianów”) program „The Kardashians” będzie się skupiał na życiu zawodowym członkiń popularnego klanu. W dalszej części rozmowy dodała jednak, że nie zabraknie zabawnych i luźnych - bardziej rodzinnych momentów. 

„The Kardashians”: kto pojawi się w nowym show?

Kto wystąpi w „The Kardashians”? Po tym, jak oficjalna zapowiedź show ujrzała światło dzienne, nie ma wątpliwości, że pojawią się w nim m.in. Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner. Nie zabraknie także Scotta Disicka, czyli ex-partnera Kourtney, jak również ojca jej dzieci. Członkinie klanu Kardashian-Jenner otwarcie mówią o tym, że traktują go jak rodzinę. Wiele wskazuje na to, że będziemy mogły i mogli liczyć też na obecność Travis Barkera. Warto jednak zaznaczyć, że informacje na temat udziału obecnego partnera Kourtney w show nie zostały jeszcze potwierdzone. Co więcej, nie wiadomo, czy – m.in. ze względu na charakter show – wystąpią w nim również inni (byli albo obecni) partnerzy członkiń klanu Kardashian-Jenner albo ich dzieci. 

Zobacz także:

„The Kardashians”: trailer

W pierwszym oficjalnym pełnym zwiastunie nowej serii możemy zobaczyć migawki ze spektakularnych i szeroko komentowanych zaręczyn Kourtney i Travisa Barkera! Ale generalnie twórcy i twórczynie zapowiadają, że poznamy kulisy życia każdego członka i członkini klanu. Czy możemy też liczyć na zobaczenie w show, hm, powiedzmy Pete'a Davidsona? Oby!

„The Kardashians”: data premiery

Oficjalna data premiery „The Kardashians” została ujawniona. Zgodnie z zapowiedzią Khloe Kardashian, która niedawno gościła w „The Ellen DeGeneres Show”, show już niedługo – a dokładnie 14 kwietnia 2022 roku. Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień.

„The Kardashians”: gdzie oglądać?

„The Kardashians”, czyli nowy program z udziałem rodziny Kardashian-Jenner będzie dostępny online - na kilku platformach streamingowych. Pierwsza z nich to (oczywiście) Hulu. Show będzie można oglądać także na platformie Disney+ (na arenie międzynarodowej) oraz na Star+ (w Ameryce Łacińskiej). 

„The Kardashians” w mediach społecznościowych 

Na Instagramie można już znaleźć oficjalny profil „The Kardashians”. Obserwuje go ponad 539 tysięcy osób z całego świata i powoli pojawiają się tam kolejne materiały zza kulis nowego show.