Fanki oraz fani rodziny Kardashian-Jenner zapewne pamiętają, że Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli już jeden ślub. Odbył się on w kwietniu tego roku w Las Vegas. Nie miał jednak mocy prawnej, co znaczy, że oficjalnie celebrytka i muzyk nie byli małżeństwem. Aż do wczoraj. Do mediów zza oceanu trafiły informacje (a także potwierdzające je zdjęcia!), według których Kourtney Kardashian i Travis Barker (znowu) stanęli na ślubnym kobiercu. Oto wszystko, co wiemy o uroczystej ceremonii.

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub!

Ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera odbył się w ubiegłą niedzielę (15 maja) w Santa Barbara w Kalifornii. Serwis „TMZ” opublikował zdjęcia, na których widać, jak główni zainteresowani całą sprawą podjeżdżają pod sąd miejski czarnym kabrioletem. Co ciekawe, do bagażnika przyczepiono charakterystyczny napis just married. Nie ma więc wątpliwości, w jakim celu członkini klanu Kardashian-Jenner i muzyk przyjechali do urzędu. Uwagę zwróciły również ich kreacje. Kourtney Kardashian pojawiła się na ślubie w białej sukience mini, czarnych szpilkach oraz welonie. Natomiast Travis Barker założył czarny garnitur. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker – zdjęcia ze ślubu w Kalifornii

Oczywiście Kourtney i Travis nie omieszkali podzielić się zdjęciami ze ślubu. Celebrytka zamieściła na swoim instagramowym koncie serię stylowych czarno-białych zdjęć z ukochanym, jak i bliskimi, którzy towarzyszyli jej w tym wyjątkowym momencie. A pod postem natychmiast pojawiła się lawina gratulacji.

Kourtney Kardashian i Travis Barker – ślub we Włoszech

Informator serwisu „People” także potwierdził medialne doniesienia. Jak twierdzi, Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub cywilny ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami ceremonię we Włoszech. Znane pary często decydują się na taki krok. 

Musieli wziąć legalny ślub przed wystawną ceremonią we Włoszech, która zbliża się wielkimi krokami. Wszystko już ustalone, a cała rodzina jest podekscytowana, w tym dzieci – ujawnił informator serwisu „People”.

Na razie niestety nie wiadomo, kiedy i gdzie konkretnie ma się odbyć (kolejny) ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Bardzo prawdopodobne, że główni zainteresowani oraz ich bliscy poinformują o jego szczegółach dopiero po fakcie. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach. 

Zobacz także: