Wielki comeback! Kendall Jenner i Devin Booker wrócili do siebie! Niedawno świat obiegła informacja, że modelka i koszykarz rozstali się. Cały czas było o nich jednak głośno, bo widywani byli razem, podsycając tym ciekawość mediów oraz fanek i fanów. Wspólne spacery i imprezy – to nie brzmi, jak opis pary po rozstaniu. Wszyscy doszli więc do wniosku, że Kendall i Devin postanowili zostać przyjaciółmi. Teraz wiemy już, że z powrotem są razem. Najwidoczniej był to tylko kryzys, który szybko udało im się zażegnać. Co więcej, Kendall opublikowała ich pierwsze wspólne zdjęcie od czasu rozejścia się wiadomości o rozstaniu. Chyba nie pozostawia ono wątpliwości, że dalej kontynuuje swój związek z Devinem.

Kendall Jenner opublikowała zdjęcie z Devinem Bookerem – wrócili do siebie!

Kendall odpoczywa aktualnie na wakacjach w lesie nad jeziorem. Towarzyszy jej tam… Devin. Wczoraj modelka opublikowała na InstaStories parę zdjęć pokazujących, jak wygląda jej relaks na łonie natury. Piękne krajobrazy, zdjęcia wody i lasu. Jednak to inny kadr przykuł najwięcej uwagi.

Członkini klanu Kardashian-Jenner pokazała bowiem zdjęcie, na którym widzimy ją w białym oversize’owym t-shircie, siedzącą na kolanach Devina. On natomiast ma na sobie jedynie niebieskie spodenki i klapki. Widać, że znajdują się na tarasie domku w lesie. Za nimi rozpościera się bezkresna natura. Informatorzy portalu „E! News” podali, że para spędziła w takich okolicznościach weekend.

fot. Instagram

Jednak to wcale nie pierwszy raz, kiedy Kendall Jenner dała znać swoim fankom i fanom o tym, że jest na weekendowym wyjeździe z Devinem. Zanim opublikowała ich wspólne zdjęcie, na jej instagramowym koncie pojawił się krótki filmik z lasu. Między drzewami, z oddali widać było mężczyznę podobnego do Devina. Już wtedy spostrzegawczy internauci i internautki zaczęli coś podejrzewać.

Wokół wideo zrobiło się głośno. Kendall nie trzymała jednak swoich fanów i fanki (a z pewnością też i mediów) długo w niepewności. Dzień później opublikowała zdjęcie ze swoim chłopakiem i rozwiała wszystkie wątpliwości.

Kendall Jenner i Devin Booker – rozstanie

Jenner i Booker w czerwcu 2022 roku rozstali się po około dwóch latach związku. Było to dużym zaskoczeniem, ponieważ jeszcze na ślubie siostry Kendall, Kourtney, wyglądali na zakochanych. Podobno między partnerami wszystko psuć zaczęło się po powrocie z Włoch. Zdali sobie sprawę, że mają inne spojrzenie na życie – mówił informator „E! News”. Szybko więc podjęli decyzję, aby zerwać.

Zobacz także:

Teraz wiemy już, że był to tylko chwilowy kryzys. A może po prostu krótka przerwa? Na szczęście wszystko między nimi wróciło do normy. Kendall i Devin są świetnym przykładem na to, że w związku można pokonać przeciwności i wyjść z tego silniejszym.