Rozstanie Kendall Jenner i Devina Bookera odbiło się szerokim echem w show-biznesie. Prędzej spodziewano się zaręczyn i kolejnego ślubu w rodzinie Kardashian-Jenner. Tym bardziej że Kendall i jej partner, gwiazda koszykówki, wyglądali na naprawdę dobraną parę... Jednak ich relacje po rozstaniu są zastanawiające. Amerykańskie media zachodzą w głowę, o co w tym wszystkim chodzi.

Kendall Jenner i Devin Booker – rozstanie

Jenner i Booker w czerwcu 2022 roku rozstali się po około dwóch latach związku. Było to dużym zaskoczeniem, ponieważ jeszcze na ślubie siostry Kendall, Kourtney, wyglądali na zakochanych. Podobno między partnerami wszystko psuć zaczęło się po powrocie z Włoch. Zdali sobie sprawę, że mają inne spojrzenie na życie – mówi informator E! News. Szybko więc podjęli decyzję, aby zerwać. Jednak mimo rozstania para nadal próbuje i chce, aby im wyszło. Tylko co?

Kendall Jenner i Devin Booker – relacje po rozstaniu

Wygląda na to, że supermodelka i gwiazda NBA nawet po zerwaniu potrafią utrzymywać ze sobą dobre relacje. Para wybrała się razem na imprezę z okazji 4 lipca. Podobno cały czas trzymali się razem. Kendall i Devin przyjechali na imprezę wspólnie i większość nocy spędzili ze sobą – dowiadujemy się od informatora E! News. – Byli z grupą znajomych, ale nie ukrywali się, że są tu razem.

Kendall trzymała Devina za ramię, razem wyglądali bardzo słodko. Spędzali czas w barze, gdzie pili tequilę i różowe wino. Kendall wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Śmiała się przez całą noc – dodaje informator.

26 czerwca Kendall i Devin również byli widziani razem – w SoHo House w Malibu. Także wyglądali na szczęśliwych. Zdaje się więc, że spotykają się regularnie i nadal są obecni w swoich życiach.

Czy to definitywny koniec relacji Kendall i Devina, a może to tylko chwilowy kryzys? Na razie widać, jakby wszystko szło w dobrą stronę!

 

Zobacz także: