Zdarzało już jej się pokazać w skąpym bikini, do którego założyła wyłącznie... śniegowce. Zdarzało jej się także pokazać zdjęcia, do których pozuje topless. Teraz jednak przeszła samą siebie. Przed kilkunastoma godzinami Kendall Jenner na swoim Instagramie opublikowała bowiem zdjęcie, na którym opala się całkiem naga. Tym samym udowadniając, że w pełni akceptuje swoje ciało. Czego zresztą warto się od niej nauczyć, niezależnie od tego czy mamy ciało modelki czy też nie. 

Kendall Jenner nago? Influencerka pokazała zdjęcie, na którym opala się bez bikini

Zdjęcie Kendall Jenner nago to jedna z fotografii opublikowanych w ramach galerii. Wszystkie przedstawiają influencerkę oddającą się swoim ulubionym czynnościom – nie tylko opalaniu, ale i jeździe konnej czy jedzeniu sushi. Ale z wiadomych powodów to właśnie pierwsze zdjęcie wzbudza największe emocje. Co ważne, Kendall, choć opala się bez bikini, ma na sobie czapkę z daszkiem (to jeden z najmodniejszych dodatków kolejny sezon z rzędu), przypominając, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna. Nie mamy więc wątpliwości, że porządnie wysmarowała się także kremem z filtrem. 

Na zdjęciu gwiazda leży na brzuchu, pozostaje jednak oparta na łokciach, bo w rękach trzyma smartfona, oddając się lekturze albo przeglądając instagramowy feed. Rozpuszczone włosy swobodnie opadają na plecy. Żyć nie umierać! Zresztą zobaczcie sami i same:

Wygląda na to, że Kendall Jenner, która niedawno rozstała się z chłopakiem, Devinem Bookerem, po dwóch latach związki, nie za bardzo rozpacza z tego powodu. To tylko potwierdza, że ich drogi naprawdę się rozeszły, bo właśnie to media – i sama Kendall — podawały jako powód rozstania. Wystarczy jednak wejść w komentarze pod zdjęciem, na którym Kendall Jenner opala się nago, by przekonać się, że nowych absztyfikantów influencerce nie brakuje. Podobnie zresztą jak dystansu do całej tej sytuacji i... do samej siebie.

Ps. Jeśli brak wam śmiałości, by jak Kendall opalać się nago, postawcie na bikini w odcieniu nude – to jeden z najgorętszych kostiumów kąpielowych na lato 2022, który w swojej szafie ma nie tylko top modelka, ale i jej starsza przyrodnia siostra Kim. Zainspirujcie się!