Jak piszemy w obszernym artykule na temat związku Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde – Poznali się na planie filmu, który wywrócił ich życie do góry nogami. Ona zostawiła dla niego narzeczonego, on po raz pierwszy związał się z kimś publicznie. Ich miłość od samego początku wywoływała niemałe kontrowersje. Jakie? Poza głośnymi dramami związanymi z filmem „Don't Worry Darling” (ciekawych i ciekawe odsyłamy do atykułu), para zmagała się z brakiem akceptacji i sympatii ze strony fanów wokalisty, co bezpośrednio odbijało się na traktowaniu reżyserki i aktorki m.in. podczas koncertów Brytyjczyka. Co więcej, na horyzoncie nieustannie migał były narzeczony Wilde, który nie miał zamiaru poddać się bez walki jeśli chodzi o opiekę nad dwójką dzieci pary. Drobne przeciwności losu wydawały się jednak nie wzruszać zakochanych, którzy kolejne miesiące wbrew wszystkim pokazywali, że ich miłość jest silniejsza. W końcu przelała się czara goryczy? Tak donoszą amerykańskie media, które zwiastują koniec związku Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde.

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się? Amerykańskie media piszą o „przerwie” w związku

Harry Styles i Olivia Wilde nie mają w zwyczaju mówić publicznie o swoim związku, a mimo to nieustannie pozostają parą, o której mówią wszyscy. Teraz zakochani znów stają się tematem numer jeden dla mediów na całym świecie za sprawą nieoczekiwanej decyzji o zakończeniu trwającego prawie dwa lata związku. Jak piszą amerykańskie serwisy „para robi sobie przerwę”. Co było powodem rozstania?

Jak podaje magazyn People, opierając się na słowach osób z bliskiego otoczenia pary, Harry i Olivia nie udźwignęli presji, jaka spoczęła na barkach ich związku. Oliwy do ognia dodały również napięte grafiki oraz po prostu – inne życiowe priorytety.

On obecnie koncertuje i wyjeżdża. Ona skupia się na swoich dzieciach i pracy w LA. To wspólna decyzja. Nadal są bliskimi przyjaciółmi. W tym momencie mają różne priorytety, które sprawiają, że są osobno... Publiczna presja była trudna. Mieli wzloty i upadki w trakcie tej relacji – podaje serwis, powołując się na anonimowe źródła.

Chyba nikt nie spodziewał się takiej decyzji, szczególnie, że jeszcze kilka dni temu Olivia (tradycyjnie) pojawiła się na koncercie brytyjskiego muzyka, gdzie wspólnie z dziećmi tańczyła do ‛As It Was” jak gdyby nigdy nic. Myślicie, że para jeszcze do siebie wróci? Czy to już definitywny koniec związku Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde?