Harry Styles ma nową dziewczynę? Spotyka się z Olivią Wilde!

W nowym roku Harry Styles nie schodzi z głównych stron topowych portali. Najpierw głośno było o jego teledysku do piosenki „Treat people with kindness”, który do sieci wypuścił 1 stycznia w ramach przesłania na kolejne miesiące (w klipie stylizowanym na lata 30. fenomenalnie tańczy z Phoebe Waller-Brodge od stóp do głów ubrany w Gucci), teraz mówi się o jego życiu prywatnym. Wszystko wskazuje bowiem na to, że muzyk ma nową dziewczynę. I to nie byle jaką – Harry Styles spotyka się z aktorką i reżyserką Olivią Wilde! Jak podaje Daily Mail para randkuje od kilku tygodni, a ostatnio – w miniony weekend – po raz pierwszy pokazała się razem w towarzystwie – Harry Styles i Olivia Wilde wybrali się razem na wesele managera muzyka, które odbyło się na jego rancho w Kalifornii. Widziano ich tam trzymających się za ręce. A Wilde widniała na liście gości jako partnerka muzyka. W poniedziałek widziano ich także, jak razem wchodzili do willi muzyka w Los Angeles. I nie był to pierwszy raz.

Harry Styles i Olivia Wilde są parą! Jak się poznali?

„Olivia i Harry zbliżyli się do siebie. W ostatnich tygodniach spędzali ze sobą dużo czasu. Kilkukrotnie widziano ją, jak odwiedza jego dom” – podaje Daily Mail. 

Uczucie między tym dwojgiem najprawdopodobniej zaczęło rodzić się już w listopadzie – to właśnie wtedy rozpoczęły się prace nad filmem „Don't Worry Darling”, którego Wilde jest reżyserką. I to właśnie ona zaprosiła Harry'ego Stylesa do obsady, bo jego twórczość podziwia od lat. Już wtedy też zrobiono im pierwsze, urocze zdjęcia, kiedy Styles odwiedził Wilde w reżyserskim kamperze na planie filmu.

Wtedy jednak nikt nie spodziewał się jeszcze, że łączy ich coś więcej niż relacje zawodowe (może oni sami jeszcze nie wiedzieli?). Teraz wszystko staje się jasne. I jasny staje się powód, dla którego Olivia Wilde zerwała zaręczyny ze swoim wieloletnim partnerem  Jasonem Sudeikisem, z którym związana była od 2011 roku (także od listopada) i doczekała się dwójki dzieci: 6-letniego syna Otisa i 4-letniej córeczki Daisy. 

Harry Styles wcześniej widywany był z modelkami Victoria's Secret: Camille Rowe i Sarą Sampaio, a także blogerką Tess Ward. Wcześniej mówiło się o jego romansach z Taylor Swift czy Kendall Jenner. Czy teraz to coś poważniejszego?