Olivia Wilde i Jason Sudeikis rozstali się! Tak donosi amerykański magazyn People. Według informatorów gazety hollywoodzka para rozeszła się już na początku tego roku, ale między innymi dzięki pandemii udało im się utrzymać wszystko w tajemnicy. Aktorzy byli razem od listopada 2011, a ponad rok później zaręczyli się. W nielicznych wywiadach Wilde opowiadała o przygotowaniach do ślubu, do którego jednak finalnie nigdy nie doszło. Para zakończyła swój związek po 9 latach, po 7 latach narzeczeństwa.

W tym czasie może Olivia Wilde i Jason Sudeikis nie powiedzieli sobie sakramentalnego „tak”, ale doczekali się dwójki wspólnych dzieci. I to właśnie opieka nad nimi jest w tej chwili dla nich najważniejsza. Osoby z otoczenia pary mówią, że 6-letni Otis Alexander i 4-letnia Daisy Josephine są dla rodziców priorytetem i mimo rozstania aktorzy chcą wspólnie ich wychowywać, dzielić się obowiązkami i w przyjaźni dbać o swoje pociechy. Podobno już całkiem nieźle udaje im się pogodzić obowiązki zawodowe ze dzieleniem się opieką nad dziećmi. Para nie skomentowała doniesień o rozstaniu. Nieznane są także powody ich decyzji.

Zobacz także: Demi Lovato i Max Ehrich zerwali po 2 miesiącach od oświadczyn. Aktor przerwał milczenie i skomentował rozstanie