Harry Styles ma na swoim koncie kilka publicznych związków. Gdy jego kariera nabierała tempa w programie X-Factor, 16-letni wówczas wokalista spotykał się ze znacznie starszą, bo 31-letnią prezenterką telewizyjną, Caroline Flack. Później widywany był z Taylor Swift, Kendall Jenner czy Sarą Sampaio. Jego pierwszym poważnym związkiem była natomiast relacja z francuską modelką Camille Rowe. Gwiazdor bardzo mocno przeżył ich rozstanie. Kolejną kobietą w życiu brytyjskiego wokalisty była starsza o 10 lat Olivia Wilde, z którą Harry poznał się na planie filmu „Don't Worry Darling”, w którym grał główną rolę. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się pod koniec 2022 roku. 

Obecnie muzyk spotyka się z 29-letnią (czyli będącą w tym samym wieku co wokalista) Taylor Russel i wszystko wskazuje na to, że ich relacja to coś poważnego. Od kilku miesięcy Kanadyjka i Brytyjczyk są dosłownie nierozłączni. Kilka dni temu para została przyłapana na romantycznym spacerze w Londynie. Kubki kawy i ciepłe okrycia wskazują na to, że Harry i Taylor są już gotowi na fall vibes.

Harry Styles i Taylor Russell przyłapani na romantycznym spacerze w Londynie

Harry Styles i Taylor Russell zostali sfotografowani w Londynie na romantycznym spacerze we dwoje. Zakochani nie szczędzili sobie czułości – trzymali się za ręce, przytulali i utrzymywali kontakt wzrokowy. Zarówno aktorka, jak i muzyk byli w luźnych i niezobowiązujących stylizacjach, więc wszystko wskazuje na to, że ich relacja jest już na wyższym poziomie, gdy żadna ze stron nie stresuje się swoim wyglądem. Para wybrała się również na przejażdżkę rowerową, co w ostatnim czasie wydaje się być jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu wokalisty (ostatnio został przyłapany na rowerze m.in. w towarzystwie Jamesa Cordena).

Pierwsze plotki na temat romansu Taylor i Harry'ego pojawiły się w lipcu, gdy para widziana była na wspólnym spacerze po ulicach Wiednia, gdzie artysta grał koncert. Wcześniej samą Taylor Russell zauważono w strefie VIP podczas show Harry'ego w stolicy Austrii, a później także w Barcelonie. Choć ich relacja wydaje się świeża, fanki i fani twierdzą, że romans mógł mieć swoje początki we wrześniu zeszłego roku. Bardzo możliwe bowiem, że to właśnie wtedy 29-latkowie poznali się podczas 79. Festiwalu Filmowego w Wenecji. Harry promował wówczas film „Don't Worry Darling” (będąc jeszcze w związku z reżyserką produkcji, Olivią Wilde), Taylor reprezentowała tam natomiast „Do ostatniej kości”, gdzie zagrała u boku Timothee Chalameta.