Harry Styles ma to do siebie, że rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Nie wspominając już o jego życiu miłosnym, które woli zachować dla siebie. Pomimo tego, że swoją każdą relację trzym w tajemnicy, to paparazzi i tak udaje się przyłapać go na spotkaniach, randkach czy nawet ostatnio pocałunkach… Nie oszukujmy się. Romansów Harry miał wiele. Być może nie wszystkie z nich były czymś poważnym, ale w przeciągu ostatnich 12 lat wokalista powiązany był już w dużą ilością kobiet. W szczególności preferuje on modelki. Poznajcie wszystkie miłości muzyka.

Harry Styles: związki – Caroline Flack

Zaczynamy w 2011 roku. Harry Styles wystąpił w X-Factorze i, jak się okazało, znalazł tam sobie dziewczynę. Ówczesny 17-latek zaczął spotykać się z prowadzącą program Caroline Flack. Ten związek wzbudzał wiele kontrowersji, ponieważ między nimi było aż 14 lat różnicy. Do tego, to kobieta była starsza.

Od razu wiedziałam, że ma na mnie crusha, nie ukrywał tego – wyznała prezenterka w swojej autobiografii. – Mówił o tym w wywiadach i opowiadał znajomym.

Para rozstała się jednak w 2012 roku, co miało być obopólną decyzją. Harry napisał wtedy na Twitterze, że Caroline jest jedną z najmilszych i najsłodszych osób, jakie zna.

 fot. Getty Images

Harry Styles: związki – Emma Ostilly

Kolejną „miłością” artysty była Emma Ostilly, która pojawiła się w teledysku One Direction do pisoenki „Gotta Be You”. Para poznała się na planie w 2012 roku i zaczęła spędzać ze sobą dużo czasu. Przeszkodą w kontynuowaniu relacji była jednak odległość. Emma mieszkała w Nowej Zelandii. Ta znajomość zakończyła się więc jedynie na przelotnym romansie.

Harry Styles: związki – Taylor Swift

W końcu! Związek z Taylor Swift był pierwszym tak poważnym i oficjalnym związkiem Stylesa. Para była ze sobą przez niecały rok. Od 2012 do 2013 roku. pomimo tego, że ich relacja miłosna dawno się zakończyła, to nadal utrzymują ze sobą kontakt. Ostatnio sfotografowani zostali, jak rozmawiali na gali rozdania Grammy’s! Cudownie się na nich patrzyło.

Zobacz także:

 fot. Getty Images

Dodatkowo mówi się, że wokaliści napisali o sobie wiele piosenek. Ze strony Taylor miałyby to być „Style” i „Out of the Woods”, a ze strony Harry’ego – „Perfect” i „Ever Since New York”.

 fot. Getty Images

Harry Styles: związki – Nicole Scherzinger

Nie od dziś wiadomo, że Harry lubi starsze od siebie kobiety. Podobno po rozstaniu z Taylor piosenkarz miał romans z Nicole Scherzinger, czyli wokalistką zespołu Pussycat Dolls.

Zaprzyjaźnili się pod koniec X-Factora i później zaczęli ponownie się spotykać – powiedziało źródło portalowi The Sun.

 fot. Getty Images

Harry Styles: związki – Cara Delevingne

Piosenkarz i modelka byli przyjaciółmi od wielu lat. Jednak w 2013 roku pojawiły się plotki, że Cara Delevingne i Harry są razem.

 fot. Getty Images

Żadna ze stron tego nie potwierdziła, jednak wokalista uniknął pytania o ten związek, które zostało mu zadane na pokazie Burberry. Ku naszemu (nie)zdziwieniu szła w nim właśnie Cara. Możecie zobaczyć Harry'ego, oglądającego show z pierwszego rzędu.

 fot. Getty Images

Harry Styles: związki – Kendall Jenner

Tak samo, jak z Carą (z którą Kendall była przyjaciółkami) Harry był z Jennerką najpierw przyjaciółmi. Nikt tak naprawdę nie wie, czy kiedykolwiek było z tego coś więcej. Na temat relacji artysty i modelki było dużo plotek i spekulacji. Po raz pierwszy informacja o ich rzekomym związku pojawiła się w 2013 roku. Ale nawet dwa lata później, w 2015, media łączyły tę dwójkę razem. Zostali oni wtedy zauważeni na jachcie.

 fot. Getty Images

Pomimo przeszłości para nadal jest przyjaciółmi (a może nigdy nie przestała nimi być?) i pozostaje w kontakcie. Chętnie rozmawiają na wydarzeniach branżowych. Na przykład na Met Gali w 2019 roku albo w programie Jamesa Cordena.

Harry Styles: związki – Kimberly Stewart

Harry Styles i Kimberly Stewart nigdy nie przyznali się do bycia w związku, jednak wyręczył ich w tym sam Rod Stewart, który jest ojcem osobistości telewizyjnej i modelki. Legendarny piosenkarz wyznał, że Harry spędził noc u nich w domu. Jednak, jak większość romansów, ten okazał się bardzo króetki.

Harry Styles: związki – Nadine Leopold

Od końca 2014 do marca 2015 roku muzyk spotykał się z Nadine Leopold. Para widziana była parę razy na randkach w Los Angeles, ale nigdy nie potwierdziła swojej relacji.

Harry Styles: związki – Sara Sampaio

Wchodzimy właśnie w erę modelek Victoria’s Secret, z którymi Styles umawiał się na potęgę. Za sobą miał już relacje z Carą Delevigne i Kendall Jenner. A w 2015 roku, niedługo po rozstaniu z Nadine, zaczął spotykać się z Sarą Sampaio. Podobno modelki były przyjaciółkami, ale to, że obie umawiały się z Harrym poróżniło je.

Harry Styles: związki – Georgia Fowler

Kolejna relacja, kolejny aniołek Victoria’s Secret. Po krótkim romansie z Sapaio Styles zaczął spotykać się z jej koleżanką po fachu – Georgią Fowler. Świat dowiedział się o ich relacji, po tym, gdy piosenkarz opublikował na Snapchacie filmik, jak grają razem w Scrabble. Szybko jednak usunął to wideo.

Harry Styles: związki – Tess Ward

W 2017 roku Harry postanowił zrobić sobie przerwę od spotykania się z modelkami, ponieważ został przyłapany z Tess Ward – blogerką kulinarną. Para była przez chwilę razem do czasu, gdy Tess wróciła do swojego eks.

Harry Styles: związki – Camille Rowe

Przerwa od modelek nie trwała jednak długo, bo po Ward wokalista wszedł w poważny związek z Camille Rowe. Modelka Victoria’s Secret pochodząca z Francji i Brytyjczyk byli razem od lata 2017 do lipca 2018 roku. był to jeden z poważniejszych związków Harry’ego. Gwiazdor bardzo mocno przeżył ich rozstanie.

O Camille powstała piosenka „Cherry”, która pojawiła się na drugim albumie solowym Stylesa „Fine Line”. Tęsknie za twoim akcentem i za twoimi znajomymi – śpiewa w niej Harry. Na końcu utworu możemy usłyszeć wiadomość głosową od jego byłej ukochanej.

Harry Styles: związki – Olivia Wilde

W styczniu 2021 roku rozpoczął się jeden z (jak się później okaże) bardziej kontrowersyjnych związków w show-biznesie. Mowa oczywiście o Harrym Stylesie i Olivii Wilde. Para poznała się na planie równie głośnego, co ich związek, filmu „Nie martw się kochanie” i zakochała się w sobie. Relacja reżyserki i muzyka również była poważna. Para wyjeżdżała razem na wspólne wakacje, a Harry zabrał swoją ówczesną ukochaną na swoją trasę koncertową.

Jednak i ten związek dobiegł końca. Styles i Wilde rozstali się w listopadzie 2022 roku. Nie pozowali też razem podczas premiery filmu „Nie martw się kochanie” w Wenecji. Nie dawali nawet żadnego znaku, że są razem. Chyba, że wtedy już nie byli…

Harry Styles: związki – Emily Ratajkowski

Gdy już myślałyśmy, że ochłoniemy na chwilę po intensywnym okresie dramy między Hailey Bieber a Seleną Gomez (która na razie wydaje się być zakończona, a przynajmniej wyciszona), media zza oceanu zrzuciły kolejną bombę. Jednak nieco bardziej pozytywną. Harry Styles i Emily Ratajkowski zostali przyłapani na pocałunkach w Tokio – brzmiały nagłówki parę dni temu.

Trzeba przyznać, że ten duet jest naprawdę niespodziewany. Jak się okazuje, już w lipcu 2022 roku modelka była widziana na koncercie Harry’ego. Nie wiemy czy już wtedy tę dwójkę łączyło coś więcej (przypominamy, że teoretycznie Harry nadal był w związku z Olivią).

Teraz czekamy na to, jak rozwinie się ta nietypowa relacja. Warto pamiętać też o tym, że Emily umawia się z naprawdę wieloma mężczyznami, a randki czy pocałunki traktuje z wielkim luzem. Może to więc być tylko kolejny z jej przelotnych romansów. Ale i tak będziemy uważnie śledzić tę relację!