Życie uczuciowe gwiazd jest niezwykle skomplikowane. Szczerze podsumowała to niedawno Emily Ratajkowski. Za każdym razem, gdy idę na randkę, wszyscy o tym wiedzą. Inni mężczyźni, z którymi się spotykam też – żaliła się modelka. I coś w tym jest, bo nawet podróż do Azji nie była w stanie uchronić jej przed obiektywami paparazzi. Dodatkowo atmosferę podgrzał fakt, że na fotografiach widać, że Emily Ratajkowski całuje się z Harrym Stylesem. Czy tych dwoje łączy tylko przelotny romans, czy może to coś znacznie więcej? Oboje mają za sobą sporo doświadczeń, więc być może to jest właśnie to, czego przez cały czas szukali. Jak będzie tym razem, pokaże czas.

Emily Ratajkowski – Życie uczuciowe

W lipcu 2022 roku Emily Ratajkowski zdecydowała się na rozwód. Modelka i Sebastian Bear-McClard rozstali się po niespełna 4. latach małżeństwa. Powodem były liczne zdrady, których Emily Ratajkowski nie zamierzała wybaczyć mężowi. Tak, zdradzał ją. Jest seryjnym oszustem. To jest obrzydliwe! – podsumowało wtedy źródło z bliskiego otoczenia pary. Emily Ratajkowski nie zamierzała jednak opłakiwać byłego ukochanego, który zwyczajnie nie był jej warty. Przez te kilka miesięcy nieustannie szukała miłości. Łączono ją z Bradem Pittem czy Petem Davidsonem. Po rozstaniu z komikiem modelka zabrała głos i powiedziała, że nienawidzi randkować, a szczególnie nie znosi tego robić z mężczyznami, którzy deklarują, że szukają silnej partnerki, choć zupełnie nie potrafią funkcjonować w relacji z taką. Siła i władza są kojarzone z męskością, a kiedy ma je kobieta, mężczyzna nie wie, co mu pozostało – podsumowała. Ostatnio pisano o romansie Emily Ratajkowski i Erica André. Atmosferę podgrzały nagie zdjęcia, które aktor zamieścił z okazji walentynek. Okazało się jednak, że w święto zakochanych nie byli już nawet razem. Czy powodem ich rozstania był inny mężczyzna? Być może, bo Emily Ratajkowski najpierw widziano z jej eks, Oraziem Rispo, a teraz przyłapano ją z Harrym Stylesem.

Harry Styles – Życie uczuciowe

Harry Styles i Olivia Wilde byli parą przez prawie dwa lata. W listopadzie 2022 roku pojawiły się informacje, że zdecydowali się na przerwę. Nawet jeżeli fani i fanki liczyli, że borykają się tylko z chwilowym kryzysem, to wypowiedź aktorki z początku 2023 roku rozwiała wszelkie nadzieje. Wszystko za sprawą wpisu w mediach społecznościowych. Nie chciałabym umrzeć bez miłości – napisała Olivia Wilde i od razu zostało to połączone z jej relacją z piosenkarzem. Od tamtej pory Harry Styles był łączony z wieloma kobietami. Wśród niech były Kendall Jenner czy Ellis Calcutt, z którą podobno łączyło go coś więcej w czasach szkolnych. Najwięcej emocji wzbudziły jednak plotki dotyczące jego tajemniczej relacji z kobietą, której tożsamości nie ujawniono. Na temat tej zagadkowej postaci serwisy plotkarskie zaczęły rozpisywać się w lutym. Czy wtedy chodziło już o Emily Ratajkowski? Harry spotyka się z kimś. Dołoży wszelkich starań, by zachować jej tożsamość w tajemnicy po cyrku, w którym znaleźli się razem z Olivią – ujawnił informator „The Mirror”. – Ale jego bliscy wiedzą o romansie. To dopiero początek, ale wydaje się, że wszystko zmierza we właściwym kierunku. Czy pocałunek w Tokio w ma związek właśnie z tą postacią, o której zrobiło się głośno niespełna miesiąc temu?

Emily Ratajkowski i Harry Styles przyłapani na pocałunku

Emily Ratajkowski i Harry Styles zostali przyłapani na gorącym pocałunku na ulicach Tokio. Ekskluzywne fotografie, które opublikował serwis „Daily Mail” rozgrzały internet do czerwoności. Od razu ruszyła lawina spekulacji dotyczących rangi ich związku. Piosenkarz aktualnie przybywa w Japonii w ramach swojej trasy koncertowej. Czy modelka pojechała tam specjalnie, żeby mu towarzyszyć? Na razie mamy więcej pytań niż odpowiedzi, ale na bieżąco będziemy śledzić status związku tej pary. Czy w końcu znaleźli to czego szukali po wcześniejszych związkach, czy może jest to kolejna przelotna znajomość? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.