Wiele gwiazd dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Często pomagają im w tym różne posty z cytatami z popkultury i nie tylko, które idealnie potrafią wyrazić to, co w danym momencie czują. Jeden z nich udostępniła na swoim Instastory Olivia Wilde. Czy jest to ukryta wiadomość do jej byłego chłopaka Harry’ego Stylesa? Niedawno pisałyśmy też o Khloè Kardashian, która wstawiła wiele miłosnych cytatów. Mówiło się wtedy, że są skierowane do jej eks Tristana Thompsona. Czy celebrytki faktycznie strają się przekazać coś swoim byłym ukochanym?

Olivia Wilde udostępnia cytat o miłości na swoim Instastory

38-latka zdecydowała się zakomunikować swoim fankom i fanom, co siedzi jej w głowie. Pomógł jej w tym post konta z @metrograph, który udostępnił kadr z filmu „Choroba tropikalna” z 2004 roku.

Nie chciałabym umrzeć bez miłości – brzmi tekst widoczny na zdjęciu, które zrepostowała aktorka.

Przypominamy, że Wilde jest świeżo po rozstaniu z Harrym Stylesem. Być może ta wiadomość ma z nim coś do czynienia…

fot. oliviawilde/instagram

Olivia Wilde i Harry Styles – rozstanie

Wzbudzająca kontrowersje para rozstała się w listopadzie 2022 roku po prawie dwóch latach związku. Nie ma między nimi złych relacji. Harry nie rzucił Olivii ani ona nie rzuciła jego – mówiło wtedy źródło portalu PageSix.com. To był najdłuższy związek Harry’ego, więc z pewnością jest między nimi wyjątkowa więź.

Powód rozstania 38-latki i 28-latka nie jest wcale zaskakujący. Głównym czynnikiem, który wpłynął na rozpad związku jest dystans. Piosenkarz jest w trakcie światowej trasy koncertowej (przypominamy, że zawita również do Polski). To jest niemożliwe, aby byli w związku, gdy on w przyszłym roku będzie na każdym kontynencie, a Olivia ma swoją pracę i dzieci – mówił informator. To była dobra decyzja dla nich obojga.

Zobacz także:

Po rozstaniu z aktorką i reżyserką autor hitu „Watermelon Sugar” wrócił do domu na święta, które spędził w rodzinnym gronie – razem ze swoja mamą, siostrą i jej chłopakiem, który jest... Polakiem. Twórczyni produkcji „Nie martw się kochanie” natomiast, skupia się na swoich dzieciach, Otisie i Daisy i poświęca im jak najwięcej czasu.

 

fot. annetwist/instgram