Czy ktoś jeszcze pamięta, że Kendall Jenner i Harry Styles byli kiedyś parą? Przypomnijmy, że spotykali się w latach 2013-2016. Natomiast w 2017 roku jeden z najpopularniejszych (i najbardziej lubianych) wokalistów na świecie przyznał, że to właśnie topowa modelka inspirowała go do tworzenia nowych utworów. Dwa lata później, a konkretnie w maju 2019 roku do sieci trafiło wspólne zdjęcie gwiazd z Met Gali, co wywołało lawinę spekulacji. Jak się jednak szybko okazało, wtedy łączyła ich „tylko” przyjaźń. Niedługo po wspomnianym wydarzeniu główni zainteresowani całą sprawą wzięli udział w programie „The Late Late Show”, w którym ujawniali swoje sekrety, grając w dość specyficzną wersję zabawy Prawda czy Wyzwanie. Ostatnio znów zrobiło się o nich głośno. W sieci pojawiły się informacje, według których Kendall Jenner i Harry Styles znów się spotykają. Skąd takie przypuszczenia?

Kendall Jenner i Harry Styles znowu się spotykają?

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili uwagi na teorię fanek i fanów dotyczącą (domniemanego) uczucia, które ponownie połączyło Kendall Jenner i Harry’ego Stylesa. Użytkowniczki oraz użytkownicy TikToka (jak również innych platform społecznościowych) twierdzą, że wspomniana dwójka znów może randkować, a za dowody służą im medialne doniesienia z ostatnich dni. 

Fani mają teorię, według której Kendall Jenner i Harry Styles znów randkują

W ubiegłym tygodniu okazało się, że Kendall Jenner i Hailey Bieber bawiły się podczas koncertu Harry’ego Stylesa w Los Angeles. Wideo, na którym członkini klanu Kardashian-Jenner śpiewa i tańczy do piosenki „Watermelon Sugar” szybko stał się viralem. Kilka dni później – w weekend – serwisy branżowe zza oceanu podały, że autor wspomnianego hitu rozstał się z Olivią Wilde po około dwóch latach razem. Podobno para zdecydowała się na przerwę (Ross, to o tobie mowa?) ze względu na różne priorytety. A gdyby tego było mało, w poniedziałek dowiedzieliśmy się, że modelka i it-girl zakończyła związek z Devinem Bookerem. Powiedzmy, że internautki oraz internauci szybko połączyli kropki. Nie wierzą w takie przypadki – są przekonani, że między Kendall Jenner i Harrym Stylesem znowu pojawiło się uczucie. Zobaczcie:

@all_i_do_is_ken Listen you can call me delirious but……ALL IM SAYING IS! #fyp #harrystyles #kendalljenner original sound - cvmgvzzler

Choć bardzo podoba nam się ta teoria, należy zaznaczyć, że informacje na ten temat nie zostały potwierdzone. Kendall Jenner i Harry Styles nie skomentowali medialnych doniesień. Przynajmniej do tej pory. Jeśli się to zmieni, z całą pewnością was o tym poinformujemy.