Rozstanie Olivii Wilde i Harry’ego Stylesa, o którym dowiedziałyśmy się w listopadzie 2022, wzbudziło niemałe emocje wśród fanek oraz fanów głównych zainteresowanych całą sprawą. Co więcej, wywołały lawinę spekulacji dotyczących tego, z kim gwiazdy będą się teraz spotykać (jeśli w ogóle). Autora hitu „As It Was” łączono m.in. z Kendall Jenner – jego ex, która pod koniec ubiegłego roku świetnie bawiła się na jego koncercie tuż po rozstaniu z Devinem Bookerem, a następnie z Ellis Calcutt, czyli przyjaciółką z dawnych lat. Ostatnio znów zrobiło się głośno o życiu miłosnym znanego na całym świecie artysty. Serwisy show-biznesowe podały, że Harry Styles rozwija właśnie nową relację. 

Harry Styles spotyka się z kimś

Informator „The Mirror” ujawnił, że Harry Styles zaczął się z kimś spotykać. Tożsamość dziewczyny, która zwróciła jego uwagę, niestety nie jest znana. Wokaliście bardzo zależy na zachowaniu prywatności zarówno swojej, jak i jej, dlatego o nowej relacji wiedzą jedynie jego najbliżsi. Jak się okazuje, nie chce znowu znaleźć się w takiej sytuacji, jak ta z Olivią Wilde. 

Harry spotyka się z kimś. Dołoży wszelkich starań, by zachować jej tożsamość w tajemnicy po cyrku, w którym znaleźli się razem z Olivią – ujawnił informator „The Mirror”. – Ale jego bliscy wiedzą o romansie. To dopiero początek, ale wydaje się, że wszystko zmierza we właściwym kierunku.

Harrym Styles ma nową dziewczynę?

Wiele wskazuje na to, że Harry Styles oficjalnie zamknął rozdział Harry x Olivia i jest gotowy, by iść dalej, a jednocześnie pozostaje w dobrych relacjach ze swoją byłą partnerką. Jest trochę za wcześnie, by mówić o nowym związku Harry’ego Stylesa, ponieważ – jak podają serwisy plotkarskie – to dopiero początek znajomości. Nic więc dziwnego, że na razie gwiazdor chroni tożsamość dziewczyny i nie opowiada o niej publicznie. Być może zmieni się to w przyszłości, a co za tym idzie: dowiemy się czegoś więcej.