To prawda. Harry Styles naprawdę zgolił włosy. Fanki wydają się być niepocieszone. Niektóre dalej w to nie wierzą. Teraz dostaliśmy potwierdzenie. Na Instagramie marki Pleasing, stworzonej przez wokalistę, pojawiło się jego pierwsze oficjalne zdjęcie w nowej odsłonie. Do tego dostaliśmy ekscytujące wiadomości.

Harry Styles na pierwszym zdjęciu w nowej fryzurze. Post zapowiada nowości u artysty

Kilkanaście godzin temu na Instagramie marki Pleasing pojawił się post ze zdjęciem założyciela – Harry’ego. Widzimy go już po metamorfozie. Zobaczcie, jak wygląda.

Nasz założyciel, Harry Styles, świętuje z przyjaciółmi w Londynie premierę Pleasing Fragrance. Listopad, 2023 – brzmi podpis pod zdjęciem.

Wokalista wkracza więc do świata urody, a dokładniej – perfum. Już dzisiaj Pleasing wypuści swoją debiutancką kolekcję zapachów! Nie spodziewajcie się jednak czegoś w stylu „Watermelon Sugar”. Każdy z nich będzie niezwykle wyrafinowany. Cena za stumililitrową buteleczkę to 577 złotych. Skusicie się na perfumy od Harry’ego?

Fanki nadal nie mogą pogodzić się z nową fryzurą Harry’ego Stylesa

Zgolenie głowy przez wokalistę okazało się czymś „ogromnym”. Fanki naprawdę rozpaczają i nie są w stanie pogodzić się z nowym wyglądem ich idola. Zastanawiamy się, czy ta sytuacja zasługuje na tak dramatyczne reakcje. Nie wydaje nam się. Internautki nadal wyrażają jednak swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych.

To nie jest już Harry Styles, to po prostu Styles.

Usuńcie to, nie potrzebowałam potwierdzenia.

Zapachy?? Nikt nie myśli o jego perfumach po tym, jak zobaczył to zdjęcie.

Odważnie z waszej strony, że zdecydowaliście się opublikować ten post z włączoną funkcją komentowania.

Wy też uważacie, że ta sprawa zaszła już zdecydowanie za daleko?